Yardım Mi 5 te Xiaomi hizmet çerçevesi nin pil kullanımı çok fazla

muratmantc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
murat
Cihazım
Mİ5 PRO
Konular
5
Mi5 te Xiaomi hizmet çerçevesi nin pil kullanımı %13 oranında nedden bu kadar çok ve bu nedir? Bilen arkadaş var mı acaba?

Son düzenleme:

eyver

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
necdet
Cihazım
mi8
Konular
3
ek ayarlar, gizlilik, kullanıcı deneyimi geliştirme programı ve tanı verilerini otomatik olarak gönder i kapatın, bende şimdi daha az şarj yiyor hatta bugün hiç yememiş, gizlilik içindede bir sürü izin var tek tek onları da kontrol edin eğer izin verilen yerleri görürseniz kapatın
Teşekkürler ama faydası olmadı.

Oyla:

eyver

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
necdet
Cihazım
mi8
Konular
3
Deneyebileceğim her şeyi yapmama rağmen sorun çözülmedi. Temiz bir kurulum ile sorunu hallettim. Pil kullanımı normale döndü.

Oyla:

farukvural1991

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Faruk
Cihazım
Red Mi Note 5
Konular
0
Deneyebileceğim her şeyi yapmama rağmen sorun çözülmedi. Temiz bir kurulum ile sorunu hallettim. Pil kullanımı normale döndü.
Temiz Kurulum derken nasıl yani ? Telefonu 4 ay önce aldım.5-6 saat aralıksız oyun oynanıyordu şarz %3 de bile kasma donma olmadan .10.3 güncellemesinden sonra telefon şarzı sanki daha cabuk bitmeye basladı ve %15 den aşagıdayken oyunda kasma donma ısınma oluyor.Eminim güncellemeden sonra oldu.Acil yardım edebilecek varmı cidden sogudum telefondan aşırı beğenmiştim oysa

Oyla:

marksman

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mert
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
0
Aynı sorun bende de mevcut. Mi8 lite güncellemeden sonra geldi sanırım varmı çözümü ?

Oyla:

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
Mi 5 kullanırken bu sorun ile ben de karşılaşmıştım fakat ne forumda ne de yabancı kaynaklarda herhangi bir çözüm bulamamıştım. Bir ihtimal farklı romlar deneyerek sorun çözülebilir ama bildiğim kadarıyla net bir çözüm sunulmadı şimdiye kadar.

Oyla:

Serkan1122232

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Serkan
Cihazım
Xiaomi not 8
Konular
0
Mi5 te Xiaomi hizmet çerçevesi nin pil kullanımı %13 oranında nedden bu kadar çok ve bu nedir? Bilen arkadaş var mı acaba?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

twrpden hard reset ve temiz rom kurulumu yapmanız gereklidir hocam.
Hocam format falan atmaya gerek yok direkt pil tasarrufuna atın telefonu ve senkronizasyonu da acin ki bildirimleriniz gelsin ondan sonra bakarsanız pili yememeye başlar

Oyla:
Üst Alt