mi 5 taksitli satan varmı

erkan176

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erkan
Cihazım
mi 6
Meslek
memur
Konular
36
arkadaşlar biliyorsunuzki mi5s mi5 plus yakında çıkacak mi5 taksitli satan arkadaşımız varmi. e tabiki fiyatlarda artık uygun olur heralde....

Lilapauze

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yilmaz
Cihazım
Xiaomi Mİ 5
Meslek
güvenlik
Konular
9
fıyatları uygun olur derken 1200 lıra bandında satılan amıralgemısı daha ne kadar ucuz olabılır ?

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
fıyatları uygun olur derken 1200 lıra bandında satılan amıralgemısı daha ne kadar ucuz olabılır ?

İphone ve Samsung Cihazlara Nazaran, Bence Fiyat Çok Altta ;) Buda Kullanıcı ve Seven Sayısını Arttırmaya Yetiyor. Bencede Fiyat Bu Amiral Gemisine Göre Çok Çok İyi Derim.

Lilapauze

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yilmaz
Cihazım
Xiaomi Mİ 5
Meslek
güvenlik
Konular
9
İphone ve Samsung Cihazlara Nazaran, Bence Fiyat Çok Altta ;) Buda Kullanıcı ve Seven Sayısını Arttırmaya Yetiyor. Bencede Fiyat Bu Amiral Gemisine Göre Çok Çok İyi Derim.

3binliraya satilan telefondaki hizi ayni parcalarla 3in1 fiyatina yasamamizi ssglayan sevgili xiaomi yetkililrrine tesekkur etmek yrrine indirim bekleyen ulkem insanlari var. ne yazikki...

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
3binliraya satilan telefondaki hizi ayni parcalarla 3in1 fiyatina yasamamizi ssglayan sevgili xiaomi yetkililrrine tesekkur etmek yrrine indirim bekleyen ulkem insanlari var. ne yazikki...

Aynen Katılıyorum. ve Şuanda 3489 ve 3999 TL Fiyatlarla Piyasaya Sürülen İphone 7 ve Plus Modelleri Buna En İyi Örnektir.
5s ve Plus gibi Telefonlarsa Maximum 400$ Satışa Çıkıyor, Türkiyeye En Fazla 500 -600$ Arası Olması Çoğu İnsanın Zoruna Gidiyor. Halbusem iphone 7 'nin yarı Fiyatına :)

erkan176

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erkan
Cihazım
mi 6
Meslek
memur
Konular
36
arkadaşlar bütün konularda haklısınız ama, atladığınız bi nokta var ülkemizde telefon pahalı vergiden ve dolardan dolayı amerikada adam 7 tane peşpeşe iphone 7 dizip keleşle test yapıyor belki abartıyorlar ama durum bu resmi girişi olmayan bi telefonada illaki çokmu para vermemiz lazım biz böyle çok para verirsek illaki normalleşir

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
arkadaşlar bütün konularda haklısınız ama, atladığınız bi nokta var ülkemizde telefon pahalı vergiden ve dolardan dolayı amerikada adam 7 tane peşpeşe iphone 7 dizip keleşle test yapıyor belki abartıyorlar ama durum bu resmi girişi olmayan bi telefonada illaki çokmu para vermemiz lazım biz böyle çok para verirsek illaki normalleşir

Evet Doğru Düşünüyorsunuz. Zaten Bu Konuda (Gümrük Konusunda) Haklısınız. Ama Diğerlerine Göre Kıyaslama Yaparsak Sonuç Bu Çıkıyor :)

Üst Alt