mi 5 ses yongası

operation

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
lg g4
Konular
3
selam arkadaşlar.tanışma bölümü ama herkes farklı telden çalınca bende yazayım dedim. lg g4 24-bit/192kHz audio idi . mi 5 nedir acaba ? teknik bilgisini bulamadım benim için il kriter diyebilirim .Viper4 öneriliyor ama bu yazılımsal birşey . g2 kullandım 2 yıl oradan biliyorum hamur etmiştik cihazı bir mui rom yüklememiştim . forumdaki arkadaşlar forumu çok iyi yönetiyorlar dünden beri gördüğüm bu tertemiz bir yermiş burası hep böyle devam eder umarım

feritim

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
18
Paşam Telefoncu olarak kullanmadığım telefon kalmadı..Emin ol 24bit falan hepsi hikaye ses konusunda 2telefon tanırım biri Htc Allaha çok şükür kendi kulakligiyla son seste müzik dinleyen pek gitmesin kendimde dahil.biride mi Note pro gerisi yalan dolan.tabi burda dagru kulakligiyla seçmek gerekir.mesela Htc 10modelindeki kulaklık balansi bi tuhaf tizler yerini mid ile bass a bırakmış.dinledigim çoğu müziklerde orijinal flac formatli..oyuzden pek zorlamanın kendinizi elinizde hangi mi cihaz varsa orijinal Htc m8 kulakligini alacaksın keyfine bakacaksın...müzik benim bir hastaligim sozume guvenebilirsin...kutu çıkması bulursan daha iyi olur piyasada orijinal diyipte çakma urun çok var.buna dikkat...

operation

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
lg g4
Konular
3
Paşam Telefoncu olarak kullanmadığım telefon kalmadı..Emin ol 24bit falan hepsi hikaye ses konusunda 2telefon tanırım biri Htc Allaha çok şükür kendi kulakligiyla son seste müzik dinleyen pek gitmesin kendimde dahil.biride mi Note pro gerisi yalan dolan.tabi burda dagru kulakligiyla seçmek gerekir.mesela Htc 10modelindeki kulaklık balansi bi tuhaf tizler yerini mid ile bass a bırakmış.dinledigim çoğu müziklerde orijinal flac formatli..oyuzden pek zorlamanın kendinizi elinizde hangi mi cihaz varsa orijinal Htc m8 kulakligini alacaksın keyfine bakacaksın...müzik benim bir hastaligim sozume guvenebilirsin...kutu çıkması bulursan daha iyi olur piyasada orijinal diyipte çakma urun çok var.buna dikkat...
ben lg g4 kullanıyorum ses konusunda çok memnunum . kendi kulaklıgı quad beat beni tatmin ediyor.bu kaliteden aşağı düşmemem lazım

Üst Alt