Çözüldü Mi 5 Servis Sonrası Cihazı Etkinleştirememe Sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yakupk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
mi 5
Konular
3
Arkadaşlar herkeze iyi forumlar.
Kendi kendine kapanıp açılmayan mi 5 marka telefonumu, delta servise 2. kez garantiye göndermiştim. Telefon az önce ulaştı, açılıyor fakat, açılır açılmaz 'cihaz kilitli' uyarısı alıyorum. Herhangi bir wifiye baglanamadığım, sim kartı acamadıgım için (172xxxx005) numaralı mi hesap kimliğim ile ilişkilendirilmiş cihazımı açamıyorum. şifrem doğru, mi kimliğim de micloud ile aynı.
Mi cloud'a bilgisayardan giriş yapıyorum hiç bir sorun yok. Tek sıkıntı telefonda açılan ekrana şifreyi girdiğim zaman herhangi bir ağa bağlanamayan telefonun 'Mi hesap kimliği doğrulanamadı, Ağa bağlanılamıyor' uyarısı vermesi ve hali ile telefonu kullanamamam.
Bu arada micloud'dan cihazı bul dediğimde mi 5 yazısının yanında, kime ait olduğunu bilmediğim 053XXXXXXX diye bir numara var. offline görünüyor. servis de ki eleman birşeyler yapmış olabilir mi? numarayı 3 kez aradım meşgule attı, sonra da teli. kapattı.
Mi clouddan cihazı silsem birşeyler değişir mi?
Fikri olan var mı?
Şimdiden teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Konu içerisindeki paylaştığınız numara forum kurallarına göre konudan kaldırıldı.

Servisle iletişimde geçip problemi taraflarına bildirin hocam yardımcı olacaklardır.

yakupk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
mi 5
Konular
3
Sağolsun efe661 nick'li arkadaşın tavsiyesi üzere sorun halloldu. Pcsuite ile bağlandım. Bypass MIUI account seçeneğini seçince açıldı.

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Sağolsun efe661 nick'li arkadaşın tavsiyesi üzere sorun halloldu. Pcsuite ile bağlandım. Bypass MIUI account seçeneğini seçince açıldı.
Bypass'ın işe yaraması güzel, geçmiş olsun. Sorun çözüldüğüne göre konuyu kilitliyorum o halde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt