Haber Mi 5 S için MIUI 10 - Global Beta 8.8.2 Yayınlandı!

ercmaster

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
mi5s
Konular
17
Kilit ekranında saat 2 buçuk saat ileri gösteriyor. Kilidi acip ana ekrana gecince normale dönüyor.

Sizde de böyle mi?

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aynı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yeniden başlatınca düzeldi

Caner06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner Güngör
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
65
Son 2 haftadır gelen güncellemeler berbat. MIUI 10 çıkmadan önce yaklaşık 1.5 ay kadar Download sayfasını kapalı tuttular hiç bir düzenleme göremedik. MIUI 10 çıktı daha hala Mi 5s için MIUI 9'un son çıkan 9.6.10 sürümü MIUI8 olarak gözüküyor. Kamera için özel ekip kurulacaktı kamerayla özel olarak ilgilenecekler geliştireceklerdi kurdularmı bilmiyorum ancak bir gelişme göremedim. Diğer telefonları bilemem belkide Mi 5s için gıcıklığına yapıyorda olabilirler. Düşündüklerimin tam zıttı düşüncelere sahip olan birisi varsa fikrini beyan etsin konuşalım.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

mav1li

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mav1li
Konular
0
Aynı

Yeniden başlatınca düzeldi
Son 2 haftadır gelen güncellemeler berbat. MIUI 10 çıkmadan önce yaklaşık 1.5 ay kadar Download sayfasını kapalı tuttular hiç bir düzenleme göremedik. MIUI 10 çıktı daha hala Mi 5s için MIUI 9'un son çıkan 9.6.10 sürümü MIUI8 olarak gözüküyor. Kamera için özel ekip kurulacaktı kamerayla özel olarak ilgilenecekler geliştireceklerdi kurdularmı bilmiyorum ancak bir gelişme göremedim. Diğer telefonları bilemem belkide Mi 5s için gıcıklığına yapıyorda olabilirler. Düşündüklerimin tam zıttı düşüncelere sahip olan birisi varsa fikrini beyan etsin konuşalım.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Gıcıklıkla alakası yok. Telefon sayısı o kadar çok arttı ki yazılım konusunda yetişemiyorlar. Önceden senede 2-3 model çıkardı. Şimdi senede 20-30 model çıkıyor. Yapay zekası ıvırı zıvırı derken yazılım ekibinin üstündeki yük artıyor. Hepsi biraraya gelince sonuç bu.

Caner06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner Güngör
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
65
Gıcıklıkla alakası yok. Telefon sayısı o kadar çok arttı ki yazılım konusunda yetişemiyorlar. Önceden senede 2-3 model çıkardı. Şimdi senede 20-30 model çıkıyor. Yapay zekası ıvırı zıvırı derken yazılım ekibinin üstündeki yük artıyor. Hepsi biraraya gelince sonuç bu.

Samsung'un daha çok telefonu var. J, A, S, Note serisi gibi bir çok telefonu var. Firma eğer kendi yarattığı telefonların yükünün altına giremeyecekse telefon üretmemeli. Cihazları bedavaya satmıyorlar. Biz para veriyoruz ordaki telefonun yapımında geliştirilmesinde yer alan kişiler maaş alıyor. Yeni modeller çıktıkça eski sürümlerin desteğini kesiyorlar. MIUI 9 çoğu eski telefon için son güncelleme oldu. Eski telefonlardan kurtulup yenilerine destek veriyorlar.

ercmaster

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
mi5s
Konular
17
Kayınpederin geçende z3 Compact bozuldu. Garantinin son haftasında yeni telefon ile değişim yaptılar. Sd800 ya da 801 ama yani hala çok hızlı ve güçlü bir makine. Donma takılma vs batarya harika.şimdi bakıyorum da 821 eskimiş. Vay bee. Adamlar ne sömürüyor. Aybaşı bir model çıkıyor. iPhone bile baktı iş zıvanadan çıktı, 8, 8 plus ve x olarak 3 çeşit çekti. Seneye 4 e çıkar.

Bana Göre mobil sektörün en iyi soc'u 625 dir. Bataryayı kokluyor, ısınmıyor ve oyunlarda bile hızını uzun saatler koruyabiliyor.

Üst Alt