Yardım Mİ 5 PRİME YAVAŞ ŞARJ SORUNU ACİL YARDIM

NailKrky

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Nail
Cihazım
Mi 5 Prime
Konular
1
Merhabalar 3 gün önce n11den mi 5 prime aldım telefonda hiçbir sorun yok. Sadece kutudan çıkan şarj aleti 10 dakikada yüzde 1 dolduruyor dolması saati falan buluyor. Asus zenfone 2 var adaptörü onunla denedim sıkıntısız hızlı şarj etti kabloyu deneyecek telefon veya başka bir kablo bulamadım. Sorun sadece kablodan mı yaşayan ve çözen var mı? Eğer kablodan ise hangi kabloyu alalım. Şimdiden teşekkürler iyi forumlar...

yakup15444

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yakup
Cihazım
xiaomi mi 5
Konular
3
Merhabalar 3 gün önce n11den mi 5 prime aldım telefonda hiçbir sorun yok. Sadece kutudan çıkan şarj aleti 10 dakikada yüzde 1 dolduruyor dolması saati falan buluyor. Asus zenfone 2 var adaptörü onunla denedim sıkıntısız hızlı şarj etti kabloyu deneyecek telefon veya başka bir kablo bulamadım. Sorun sadece kablodan mı yaşayan ve çözen var mı? Eğer kablodan ise hangi kabloyu alalım. Şimdiden teşekkürler iyi forumlar...
kardeşim konu dışı birşey sorcam sana adroid sürümü kaç sana gelen cihazın ?
bende aynı cihazdan aldım gittigidiyordan fakat üründe ekranda donma problemleri oluyor acaba android sürümüyle ilgili yazılımsal birşeymi onu çözmeye çalışyorum. Çünkü benimkisi 8.1.2 sürümü

Oyla:

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
NailKrky konu başlıkları büyük harflerle açmak ve acil yardım gibi kelimeler yasaktır, Konu başlığı tekrar düzenlendi.

Oyla:

NailKrky

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Nail
Cihazım
Mi 5 Prime
Konular
1
kardeşim konu dışı birşey sorcam sana adroid sürümü kaç sana gelen cihazın ?
bende aynı cihazdan aldım gittigidiyordan fakat üründe ekranda donma problemleri oluyor acaba android sürümüyle ilgili yazılımsal birşeymi onu çözmeye çalışyorum. Çünkü benimkisi 8.1.2 sürümü
miuı 8.2.2.0 kararlı sürüm android 7 bende o sorun yok şarj sorunu var mı sizde acaba?

Oyla:

yakup15444

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yakup
Cihazım
xiaomi mi 5
Konular
3
miuı 8.2.2.0 kararlı sürüm android 7 bende o sorun yok şarj sorunu var mı sizde acaba?
bendede 8.1.2 var fakat ekranda donmalar oluyor telefonu gönderdim aldığım firmaya değiştirdiler teli yine aynı problem var acaba bende imei numarasını değiştirip aynı telimi gönderdiler diye şüpheye düştüm veyada yazılımsal bir sorun mu vardır nedir onu çözemedim ama bu sorunu yaşayan birisi bana anakartla ilgili problem felan dedi. Bana gönderdikleri tel bide güncelleme almıyor. Bi 8.2.2 yapamadım bakayım yazılımsal mı diye şimdi rom atacam yazılımsal değilse sorun bu seferde firma ürünü iade almıycak bahane üretcekler o yüzden romda atamıyorum. Sıkıntılı bir durum yani

Oyla:

Admin

Elit Üye
Elit Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Admin
Cihazım
Mi5 Pro
Meslek
Prof.