Rom Mi 5/Prime/Pro MIUI 7/8/9/10 Global Kararlı Rom Koleksiyonu

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
İşe yaramadı. Yani bir türlü root'u görmedi greenify'da root'u görmüyor sıkıntı çıkardı bu sürümde.
Magiski açın, sonra root gerektiren programı açın.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
10.2 güncellemesini fastboot romu MiFlash üzerinden temiz kurulum yaptım. Rom gayet stabil, eksik herhangi birşey yok, bölge sorunu yok, güncellemenin ekran görüntüleri Spoyler içine eklenmiştir. İyi forumlar.

kutay.celenk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kutay
Cihazım
mi5
Konular
2
Mi5 için Son Güncelleme olan MIUI 10 Global Stable v10.2.2.0.OAAMIXM Recovery linki eklenerek konu güncellenmiştir.

bunu yüklediğimizde twrp içinde bulunuyor dimi yani kurtarma modunda twrp ile açabiliyor muyuz

yassek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Bilgi İşlem
Konular
1
Kolay gelsin ben güncelleştirmeyi fastboot dahil yükledim ama bildirim sorunu var mesela namaz vakti uygulamasının sabit olan bildirimi kilit ekranında gözükmüyor neden olabilir. Bu arada müzik çalarda bıraktım onunda sabit bildirimi gözükmedi geçici olanlar hani sürükleyip kaybolanlar görünüyor ama sabitler görünmüyor acaba sıkıntı nerede olabilir. En son custom rom syberia os yükledim sonrasında telefonu Fastboot rom lock yaparak sıfırlayıp stock rom a geri döndüm bu sorun başladı

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
bunu yüklediğimizde twrp içinde bulunuyor dimi yani kurtarma modunda twrp ile açabiliyor muyuz
Şuan cihazınızda TWRP yüklü ise recovery linkinden romu indirip hiç wipe yapmadan flaşlayıp, yeniden başlatmandan önce Magiski de flaşlarsanız TWRP ve Root gitmez hocam. Ama sadece romu flaşlarsanız veya MiFlash ile yüklerseniz TWRP gider.

kutay.celenk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kutay
Cihazım
mi5
Konular
2
Şuan cihazınızda TWRP yüklü ise recovery linkinden romu indirip hiç wipe yapmadan flaşlayıp, yeniden başlatmandan önce Magiski de flaşlarsanız TWRP ve Root gitmez hocam. Ama sadece romu flaşlarsanız veya MiFlash ile yüklerseniz TWRP gider.

dostum suanda telde omni 9.0 yüklü bunun için wipe yapmam lazım. wipe yapıp romu flashlasam magisk flashlasam olmaz mı

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
dostum suanda telde omni 9.0 yüklü bunun için wipe yapmam lazım. wipe yapıp romu flashlasam magisk flashlasam olmaz mı
Ben cihazınızda kararlı sürüm var olarak yazdım. Omni romdaysanız Wipe Format Data yapmanız gerekir. TWRP veri şifreleyebilir. Bu yüzden önce yedeğinizi alıp sonra temiz kurulum yapmanız cihaz için daha sağlıklı olur. Sonra tekrar TWRP yüklersiniz.

Asaf04

Yârdan Uzak Aleme Daldık...
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asaf
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
36
teşekkürler 500 600 civarında bütçem var .mi5 almayı düşünüyorum. 32 gb modelinden var ve memnunum aynı cihazdan tekrar almak istiyordum o yüzden sordum. birde hocam teknik parça ile bir sorum var bilginiz varsa ynıtlayabilir misin .mi5 32 gb modelin anakartını 64gb prime veya 128gb pro modellerine taka biliyor muyuz. bu modellerin hangi parçaları birbirine uyum sağlıyor. teşekkürler

Takabilirsiniz zaten çoğu mi5 32 gb olanlara servisler hep 64 taktı

yassek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Bilgi İşlem
Konular
1
Kolay gelsin ben güncelleştirmeyi fastboot dahil yükledim ama bildirim sorunu var mesela namaz vakti uygulamasının sabit olan bildirimi kilit ekranında gözükmüyor neden olabilir. Bu arada müzik çalarda bıraktım onunda sabit bildirimi gözükmedi geçici olanlar hani sürükleyip kaybolanlar görünüyor ama sabitler görünmüyor acaba sıkıntı nerede olabilir. En son custom rom syberia os yükledim sonrasında telefonu Fastboot rom lock yaparak sıfırlayıp stock rom a geri döndüm bu sorun başladı

Tekrar kolay gelsin sorun son güncelleştirme ile alakalı herhalde fastboot ile 10.0' a geri dönünce bildirimler gelmeye başladı. Zaten başka güncelleştirme de gelmeyecek ondan güncelleştirmeleri kapattım bildirimi de dahil 10.0 da devam edeceğim.

Üst Alt