Soru Mi 5 için miui 9.2.1.0 şarj sorunu

szrgvnc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
Mi5 Prime
Meslek
Stajyer Doktor
Konular
13
mi5 kullanıyorum. son kararlı güncellemeyi aldıktan sonra siz de şarj çok hızlı bitiyor mu bunu düzeltmek için yapılabilecek bi şey var mı yardımcı olursanız çok sevinirim

thall

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
thall
Cihazım
mi 5 Prime
Konular
0
Aynı dertten ben de muzdaribim.. üstte ki arkadaş gayet net sormuş, bir önce ki sürüme nasıl kolay geçebiliriz..
Zira, ben de bu konularda tecrübesizim..

Oyla:

prgali

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaman
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
0
Stok tom içinde ki blootware uygulamaları silip grenify xposed modullerı yuklediğinizde iyileşme oalcatır ama böyle mi yapmak custom roma mı geçmek bilemedim sizin için ..

Oyla:

acemimerakli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
mi5
Konular
2
Aynı dertten ben de muzdaribim.. üstte ki arkadaş gayet net sormuş, bir önce ki sürüme nasıl kolay geçebiliriz..
Zira, ben de bu konularda tecrübesizim..
mi'nin forum sayfalarında nasıl yapılacağı anlatılıyor. ancak bildiğim kadarıyla cihazınızın bootloader kilidinin açık olması ve twrp yüklenmiş olması gerekir. teknik bilginin varsa çok zor değildir, yok ise bulaşmamanızı öneririm

Oyla:

dede6302

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Mi 5
Konular
2
İyi günler arkadaşlar. Mi 5 kullanıyorum. Miu 9.2.1.0 kararları guncelemeden sonra iyice batarya sorunu oldu. Normalde telefon bir guju rahat çıkarır iken şimdi öğlene kadar anca dayanıyor. Ve nerdeyse telefon şarj almıyor. Gece sarja koydum sabaha kadar yuzde 57 oldu. Hangi güncellemeyi yüklemem lazım bu sorunun gitmesi için. Teşekkürler

Oyla:

perlactivate

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
RedMiNote4X
Konular
1
İyi günler arkadaşlar. Mi 5 kullanıyorum. Miu 9.2.1.0 kararları guncelemeden sonra iyice batarya sorunu oldu. Normalde telefon bir guju rahat çıkarır iken şimdi öğlene kadar anca dayanıyor. Ve nerdeyse telefon şarj almıyor. Gece sarja koydum sabaha kadar yuzde 57 oldu. Hangi güncellemeyi yüklemem lazım bu sorunun gitmesi için. Teşekkürler
Miui 8.x, 9.x den daha iyiydi dönebiliyosanız 8 e dönün derim. 9 berbat ve birçok sıkıntıyı beraberinde getirdi.

Oyla:

nifaktohum

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mevlüt
Cihazım
Mı max
Konular
0
Ayni sorun bende de var ne zaman 9.5 sürümüne geçtim sarzim öğlene kadar zor dayanıyor

Oyla:
Üst Alt