Soru Mi 5 için miui 9.2.1.0 şarj sorunu

szrgvnc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
Mi5 Prime
Meslek
Stajyer Doktor
Konular
13
mi5 kullanıyorum. son kararlı güncellemeyi aldıktan sonra siz de şarj çok hızlı bitiyor mu bunu düzeltmek için yapılabilecek bi şey var mı yardımcı olursanız çok sevinirim

ridvanterzi13

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Mi5 prime
Konular
15
Bende aynı sürümü kullanıyorum şarj sorunum yok ayarlardan pil ayarlarını acip hangi uygulama ne kadar şarj yiyor bakar mısınız?

Oyla:

sametcarsi

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Samet
Cihazım
Xioami mı 5
Konular
0
9.2.1 sürümüne gectikten sonra gece yatana kadar giden sarjim aksam 17ye kadar zor dayanir oldu. Bariz sarjda %50 performans kaybı oldu.

Oyla:

mrminerf

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
fatih
Cihazım
mi 5s plus
Konular
1
bende de şarj sorunu ile birlikte çok ciddi yavaşlama oldu. telefon sanki 10 yıllık gibi ağır ve yavaş tepki veriyor.

Oyla:

Kkocacik

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
Mi 6
Konular
2
Bende aynı sürümü kullanıyorum şarj sorunum yok ayarlardan pil ayarlarını acip hangi uygulama ne kadar şarj yiyor bakar mısınız?
Hocam bende mi 6 var daha 1 haftalık cihaz ilk günlerde şarj sabah 8 den öğle 12 ye kadar kullanıyor olmama rağmen 100den 90 a zor iniyordu. Fakat 2 gündür hiç kullanmamama rağmen cebimde 100den 70e düşüyor. Ayarlardan baktigimda ekran ve Android yiyor olarak gösteriyor. Cihaz kvk li olduğu için rom atmak istemedim fakat yeni cihazda bu batarya olayı normal midir?

Oyla:

ridvanterzi13

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Mi5 prime
Konular
15
Hocam bende mi 6 var daha 1 haftalık cihaz ilk günlerde şarj sabah 8 den öğle 12 ye kadar kullanıyor olmama rağmen 100den 90 a zor iniyordu. Fakat 2 gündür hiç kullanmamama rağmen cebimde 100den 70e düşüyor. Ayarlardan baktigimda ekran ve Android yiyor olarak gösteriyor. Cihaz kvk li olduğu için rom atmak istemedim fakat yeni cihazda bu batarya olayı normal midir?
yeni cihazda normal görünmüyor pek hocam. Play storeda batarya ömrünü gösteren uygulamalar var birini indirip batarya ömrünüze bakabilir misiniz?

Oyla:

Kkocacik

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
Mi 6
Konular
2
Oyla:

perlactivate

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
RedMiNote4X
Konular
1
Arkadaşlar bunu 9.2.1.0 dan bir önceki sürüme getirebilmek mümkünmü? Mümkünse nasıl yapılır ? yardımcı olabilirseniz sevinirim android e pek hayli yabancıyım.

Oyla:
Üst Alt