Yardım Mi 5 EDL Modda Rom Yükleme Sorunu

nucleus64x

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
x
Cihazım
xiaomi
Konular
2
Değerli arkadaşlar mi 5 telefonum Seyehat esnasında kapanıp açılmaya başladı. Açma kapama tuşu arızalandı diye düşündüm. Eve geldiğimde şarja taktım ara ara şarj aldı ve sonra şarj hiç almaz oldu. Kırmızı Led yanip sönüyor du. Şarj aleti yada batarya arızalandı diye düşündüm ancak çözüm olmadı.
Cihaz açılmaz olunca Deep Flash kablo ile pc görüyor mu diye denedim olmadı.
Unbrick çözümü aldı youtube de araştırma yaptım. Anakartta iki noktaya dokunarak pc nin Qualcomm 9008 Mode na girebildim. Rom yüklemeye çalıştım. Rom yüklenirken bir noktada duruyor ve yüklenmiyor.
Tamirci değilim. Ne yapabilirim. Yada bana kim yardımcı olabilir.

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Forum kuralları gereği başlık konu içeriğiyle alakalı olmalı ve içerisinde yardım acil vb kelimeler barındırmamalıdır. Lütfen dikkat edelim.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

baypinar35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
abdullah
Cihazım
oneplus 8t
Meslek
Vip personel
Konular
1
Değerli arkadaşlar mi 5 telefonum Seyehat esnasında kapanıp açılmaya başladı. Açma kapama tuşu arızalandı diye düşündüm. Eve geldiğimde şarja taktım ara ara şarj aldı ve sonra şarj hiç almaz oldu. Kırmızı Led yanip sönüyor du. Şarj aleti yada batarya arızalandı diye düşündüm ancak çözüm olmadı.
Cihaz açılmaz olunca Deep Flash kablo ile pc görüyor mu diye denedim olmadı.
Unbrick çözümü aldı youtube de araştırma yaptım. Anakartta iki noktaya dokunarak pc nin Qualcomm 9008 Mode na girebildim. Rom yüklemeye çalıştım. Rom yüklenirken bir noktada duruyor ve yüklenmiyor.
Tamirci değilim. Ne yapabilirim. Yada bana kim yardımcı olabilir.
Üzerinde bu sorun olduğunda MIUI 10 mu mevcuttu acaba

Oyla:
Üst Alt