Soru Mi 5 Düşme Testi !

sinilker

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilker
Cihazım
huawei p20
Meslek
Bankacı
Konular
17
Arkadaşlar merhaba,
Yeni kullanmaya başlamış olduğum mi5 ilk haftasında kulak mesafesinden (1,60-1,70 cm) taş zemine düştü ve arkası fotoğraftaki halini aldı. arka kapak için bir şey yapılabilir mi ? bir de sanki ikinci fotoğrafta da telefonda hafif bükülme olmuş gibime geldi (LG G4 gibi). düz zemine koyduğumda orta kısmında boşluk kalıyor. bügüne kadar bir çok telefon kullandım ve bu mesafelerden yere düşürdüm ama ilk defa bir telefon böyle hasar gördü, üstünde de kılıf da vardı!

sinilker

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilker
Cihazım
huawei p20
Meslek
Bankacı
Konular
17
Aldığınız yerle bir iletişime geçin. Kimden aldınız bilmiyorum, ama bir satıcı tamir ücretinin yanı sıra bir ücret karşılığı garanti için Çin'e geri göndermekten bahsediyordu yanlış hatırlamıyorsam. Garanti kapsamına girmez büyük ihtimalle onu soruyorsanız.

Deneyimli bir tamirci yurt içinde de yapabilir muhtemelen, ama yanlış ele düşerse telefon iyice berbat olabilir.

gearbest.com dan almıştım. bükülme olayı tamir edilebilirse iyi. dediğiniz gibi AliExpress den arka kapak aldım. su an için arka kapaktan başka bir yerde darbeye bağlı zedelenme yok.çok kafaya takmadan lg g4 gibi kullanicaz. soran olursa bunun özelliği deriz pek bilen yok telefonu ne olsa☺

Oyla:

kursat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kürşat
Cihazım
Mi3-Mi4-Mi5
Meslek
Öğrenci
Konular
12
Benim mi5 bel hizasından düştü ama düşerken sağa sola carptı arka kapat sizinkinden iyi durumdaydı sonra kızdım ettim parcaladım . Çinden aldım geldi bu daha güzel valla. Cam olan nereyi bulsa kayıyor anlamadım. Telefonu kullanalı 24 saat olmamıştı. Herkes beğendi nazar değdi resmen. Sonra düşme sonrası dar bir pantolon giymiştim sonrası çok hafif yamulma oldu pantolona suc attım. Bendede sizinkinin ters yönünde aslında bu beni gaza getirdi demekki kırılmıyor öbür tarafa büksem düzelecek :D Gercekten kasası inanılmaz vasat. Hafiflik bu kadar kafaya takılmamalı.

Oyla:

yasinsil

#Hash
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
OnePlus 5
Meslek
Uçak Teknisyeni
Konular
11
Aynen ya telefonu elime alınca en ufak bi sağlamlık hissi vermiyor yemişim ağrlığını varsın ağır olsun sağlam olsun.

Oyla:
Üst Alt