Soru Mi 5 - Çin Versiyon Rom'u Global Sürüme Çevirme

developixel

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yunus
Cihazım
Mi 5
Konular
2
Merhabalar,

Merhabalar, çinden mi 5 anakart aldım ve içerisinde çin versiyon rom yüklü ve ben buna global rom yüklemek istiyorum. sitenizdeki konuları inceledim ama tam emin olamadım. Bu yüzden konu açtım. Unlock işlemini daha önce gerçekleştirdim. trwp konulu kısımlarda anlatılanları yapmam yeterli mi yoksa bootlader gibi diğer yazılımları da yüklemem gerekiyor mu, lütfen buna açıklık getirebilir misiniz? Ekstra yapmam gereken başka bir şey var mı?

Snayperska

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note P6o
Konular
12
Merhabalar,

Merhabalar, çinden mi 5 anakart aldım ve içerisinde çin versiyon rom yüklü ve ben buna global rom yüklemek istiyorum. sitenizdeki konuları inceledim ama tam emin olamadım. Bu yüzden konu açtım. Unlock işlemini daha önce gerçekleştirdim. trwp konulu kısımlarda anlatılanları yapmam yeterli mi yoksa bootlader gibi diğer yazılımları da yüklemem gerekiyor mu, lütfen buna açıklık getirebilir misiniz? Ekstra yapmam gereken başka bir şey var mı?
Özel mesaj yoluyla detaylı anlatımını yaptım dostum yardımcı olabildiysem ne mutlu bana angel~~ Son olarak Miflash üzerinde Clear All ve ya Flash All yazar. Romu flashlamadan önce bu seçeneğin seçili olmasına çok dikkat edin.Geri dönüşü zor bir süreçle uğraşmanızı istemem.

Oyla:

developixel

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yunus
Cihazım
Mi 5
Konular
2
kardeşim çok teşekkür ederim, senin yardımınla hallettim. Allah razı olsun.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Global rom yüklendi, sorun yok
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhabalar,

Global rom yüklendi, sorun yok

Oyla:

sawat55

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
1
Cihazım
mi5
Konular
0
Özel mesaj yoluyla detaylı anlatımını yaptım dostum yardımcı olabildiysem ne mutlu bana angel~~ Son olarak Miflash üzerinde Clear All ve ya Flash All yazar. Romu flashlamadan önce bu seçeneğin seçili olmasına çok dikkat edin.Geri dönüşü zor bir süreçle uğraşmanızı istemem.
Merhaba yardımcı olur musunuz.

Oyla:

jsn.16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
jason
Cihazım
mi 10 t pro
Konular
0
kanka bana da anlatabilir misin

Oyla:

jsn.16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
jason
Cihazım
mi 10 t pro
Konular
0
Şunu hortlatalım biri anlatsın arkdaşlar nette kayda değer bişey bulamadım

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Şunu hortlatalım biri anlatsın arkdaşlar nette kayda değer bişey bulamadım
Aşağıdaki rehberi kullanabilirsiniz

Güncel fastboot rom dosyasını bu bağlantıdan indirin.

Oyla:
Üst Alt