Çözüldü Mi 5 cihazın da bootloader kilidini kapatmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tugrulxioami

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tuğrul
Cihazım
Mi 5
Konular
13
Arkadaşlar cihazı mitool ile unlock yaptım geliştirici seçeneklerinde kilit durumunda kilit açık yazıyor şimdi bootloader kilidi açık mı oluyor ve geri nasıl kapatılır ?? Güncelleme açısından sorun olur mu telefona??

Yusufbey123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi Note 3
Konular
0
Arkadaşlar Merhaba,

Ben Mi note3 Kullanıcısıyım, unlock kilidini kaldırdım twrp yüklü,telefonu ilk günkü haline getirmek istiyorum. komple bütün romları twrpyi unlock'u kaldırmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Oyla:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Arkadaşlar Merhaba,

Ben Mi note3 Kullanıcısıyım, unlock kilidini kaldırdım twrp yüklü,telefonu ilk günkü haline getirmek istiyorum. komple bütün romları twrpyi unlock'u kaldırmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
Telefonunuza uygun Fastbott rom indirip, Mi falsh ile temiz bir kurulum yapın hocam ve aşağıdaki seçeneklerden clean all and lock yaptığınız zaman işle tamamdır.

Oyla:

hajkhanx33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
şuan yok
Konular
13
Telefonunuza uygun Fastbott rom indirip, Mi falsh ile temiz bir kurulum yapın hocam ve aşağıdaki seçeneklerden clean all and lock yaptığınız zaman işle tamamdır.
hocam bu clean and lock secenegınden emınmısınız kapatıyor fakat bıyerde brıck edıor cıhazı dıye okumustum resmı mi saayfasında

Oyla:

tades

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Normal
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
0
Bende mi6 var bootloader açık olmasından dolayı mıdır bilmiyorum Netflix 7+ sürümünü kuramıyorum ama 6 sürümünü APK ile kuruyorum çıldırmak üzereyim bana yardımcı olursanız çok sevinirim

Oyla:

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
Bende mi6 var bootloader açık olmasından dolayı mıdır bilmiyorum Netflix 7+ sürümünü kuramıyorum ama 6 sürümünü APK ile kuruyorum çıldırmak üzereyim bana yardımcı olursanız çok sevinirim
Bölgeyi hindistan yapın sonra ana ekranda app store adında uygulama çıkıcak ordan netflix uygulamasını indirmeyi dener misiniz?

Oyla:

MetinS

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Mi 8 64Gb Siyah
Konular
8
Merhaba, bende eu beta sürümü var, onda bölge seçimi yok. Haliyle Mi App Store uygulaması da yok. İnternetten apk buldum yükledim onda da dili çince geliyor bir türlü İngilizce yada Türkçe yapamadım bu konuda bilginiz var mı acaba.

Oyla:

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
Oyla:

Yargısızcem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Xioami Redmi 6
Konular
26
Hocam Delta garantili ise kilidin açık olması sorun olmaz. Ama yinede kapatmak isterseniz "fastboot oem lock" komutu ile yapabilirsiniz.

Ayrıca fazladan açmış olduğunuz diğer konular kilitlendi.
Hocam kusura bakmayın ama eksik olmuş ben de dediğinizi yaptım fakat CMD üzerinden
Sonra telefon ekranında the system has been destroyed yazısı çıktı telefon açılmıyordu . Garantiye yolladım 4 gün içersinde cihaz elime geçti ve tamir edildi.Bu dediğim bu hafta içinde oldu ve artık tövbe ettim bootloader kilidini açmam diye.

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt