Yardım Mı 5 cihazimda şarj sorunu var.

neeecaati

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Muhammet Nec
Cihazım
Mi 5
Konular
1
Merhaba uzun zamandır kullandığım mi 5 model telefonun bir süre önce şarj olmamaya başladı telefoncuya götürdüm orada da şarj olmadı daha sonra eve geldiğimde son kez deniyim dedim başardım şarj oldu hem de normal hızında, ve normal kullanıma devam ettim fakat ikinci olmadı artık hiç şarj olmuyordu terkardan gittim telefoncuya ve bana soketi değiştireceklerini söylediler değişti de fakat olmuyormuş hala şarj bana batarya değişmeli dediler orijinal batarya getirttim ve değiştirttim açıldı ama sorun şu ki hala şarj olmuyordu ben de filmli soket aldım yani tam takım soket onu da değiştirdiğim halde olmadı sorun ne olabilir nasıl çözebilirim şuan yeni bir telefon almayı düşünmüyorum gördüğüm.her çözümü denedim neredeyse telefonu bile sıfırladım bütün her şeyim silindi acil ve lütfen yardım edin.(iki yıldır bu telefon sayesinde herkese aldırdığım Xiaomi telefonum artık yok)

blackrow67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
DoğuHan
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
16
Anakart arızası hocam bu

Oyla:

blackrow67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
DoğuHan
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
16
Tamirini yapanlar var

Oyla:

ayamalamuk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
nisa
Cihazım
mi5
Konular
0
Aynı sorun bende de var. Sorun anakartta ise istanbulda tamirini yapabilecek bir yer önerir misiniz?

Oyla:

neeecaati

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Muhammet Nec
Cihazım
Mi 5
Konular
1
Aynı sorun bende de var. Sorun anakartta ise istanbulda tamirini yapabilecek bir yer önerir misiniz?
Aytek isimli bir ilan buldum anakart tamiri yaptığını söylüyor Ümraniye Tatlısu da ona bakacağım sahibinden de
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aytek isimli bir ilan buldum anakart tamiri yaptığını söylüyor Ümraniye Tatlısu da ona bakacağım sahibinden de
Eğer benden önce denerseniz bilgi verir misiniz

Oyla:

bkaragozzz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
barış
Cihazım
mi 5
Konular
0
bendede mi 5 var bu zamana kadar sorunsuz kullandım ama sarj sorunu ortaya cıktı 3 yıl kadar olmust alalı.sarj olmayınca telefncuya goturdum sarj yerını degısecegnı soyledı degıstırdık eve geldım denedim yıne olmadı.keşfettimki telefonu 8 şeklinde bükünce tel sar oluyor cok garip ama öyle.zar zor sarj edııyorum pili bitene kadar kullanyrum.

Oyla:

beyliceli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ZEKİ
Cihazım
Mİ9T
Konular
74
bendede mi 5 var bu zamana kadar sorunsuz kullandım ama sarj sorunu ortaya cıktı 3 yıl kadar olmust alalı.sarj olmayınca telefncuya goturdum sarj yerını degısecegnı soyledı degıstırdık eve geldım denedim yıne olmadı.keşfettimki telefonu 8 şeklinde bükünce tel sar oluyor cok garip ama öyle.zar zor sarj edııyorum pili bitene kadar kullanyrum.
Hocam benim cihazda aynı şekilde zar zor şarj oluyor sürekli atıyor sarjdan

Oyla:

mustafabagcii

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
0
arkadaşlar en son torumdan sonra 12 gün geçmiş ne yaptınız anakart işini . bende de aynı sıkıntı var .

Oyla:
Üst Alt