Çözüldü Mi 5 Brick Oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tedirgin36

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ismail
Cihazım
mi 5
Konular
1
Herkese hayırlı akşamlar arkadaşlar. TWRP ile Mi 5 telefonuma rom atmaya çalışırken sanırım brick etmişim.

Recowery modda iken Wipe yaptıktan sonra Reboot ettim. Mi yazısının bulunduğu ekranda dakikalarca takılı kaldı. kapatıp tekrar açmaya çalışınca açılmadı. şimdi ne recowery ne de fastboot açılıyor. bilgisayara bağlayınca bazen Mİ5 aygıtı olarak görüyor ama içeriğine erişemiyorum bazen hiç görmüyor bazen de depolama alanı olarak görüyor ve içeriğine erişiyorum. telefon şarj alabiliyor.
yardımcı olur musunuz lütfen?

browneyes45

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi mi 6
Meslek
Özel Güvenlik Görevlisi
Konular
10
Herkese hayırlı akşamlar arkadaşlar. TWRP ile Mi 5 telefonuma rom atmaya çalışırken sanırım brick etmişim.

Recowery modda iken Wipe yaptıktan sonra Reboot ettim. Mi yazısının bulunduğu ekranda dakikalarca takılı kaldı. kapatıp tekrar açmaya çalışınca açılmadı. şimdi ne recowery ne de fastboot açılıyor. bilgisayara bağlayınca bazen Mİ5 aygıtı olarak görüyor ama içeriğine erişemiyorum bazen hiç görmüyor bazen de depolama alanı olarak görüyor ve içeriğine erişiyorum. telefon şarj alabiliyor.
yardımcı olur musunuz lütfen?
Cihaz edl moda gecmis olabilir miflash acinca cihazi goruyormu

Oyla:

SercanZyn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan ÖZYÜN
Cihazım
Mİ 5 PRO
Meslek
ELEKTRİK VE ELEKTRONİK
Konular
11
usb jig kullanabilirsin

Oyla:

tedirgin36

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ismail
Cihazım
mi 5
Konular
1
hocam usb jig olmadı. mi kullanıcısı bir telefoncu arka kapağı açtı ordan yaptı ama bu sefer de rom flaşlarken bir yerden donra hata verdi. bir kaç kere hata verdi. kendisinde orjinal usb kablo yok ondan olabilir dedi. ben eve getirdim evde kendim yüklemeye çalışacağım. bu konuda yardımcı olabilir misiniz?
ya da bir link atar mısınız?

Oyla:

SercanZyn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan ÖZYÜN
Cihazım
Mİ 5 PRO
Meslek
ELEKTRİK VE ELEKTRONİK
Konular
11
hocam usb jig olmadı. mi kullanıcısı bir telefoncu arka kapağı açtı ordan yaptı ama bu sefer de rom flaşlarken bir yerden donra hata verdi. bir kaç kere hata verdi. kendisinde orjinal usb kablo yok ondan olabilir dedi. ben eve getirdim evde kendim yüklemeye çalışacağım. bu konuda yardımcı olabilir misiniz?
ya da bir link atar mısınız?
tabikide yardımcı oluruz mi flash ile rom atıcaksınız degilmi ?

Oyla:

SercanZyn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan ÖZYÜN
Cihazım
Mİ 5 PRO
Meslek
ELEKTRİK VE ELEKTRONİK
Konular
11
hocam buradan cihazınıza ait romu indirin size onerim global stable olanı indirmeniz sonradan diskiniz sifreleniyor suan onu cozmekle ugrasıyorum :D mi flash uygulamasınıda indirin cihazınızı fastboot modunda acın REFRESH e basın cihazınız okunacaktır indirdiginiz zipteki dosyayı masaustune cıkarın icine girin image dosyasını programdan bularak secin ardından FLASH a basın bir sure sonra telefon kendini kapatıp acıcaktır yeni rom yuklenmis olucaktır sorunuz veya takıldıgınız biryer varsa buradan veya ozel mesaj olarak ulasabilirsiniz elimden geldigince yardımcı olurum :D

Oyla:

tedirgin36

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ismail
Cihazım
mi 5
Konular
1
çok teşekkür ederim. yardım severliğiniz için çok minnettarım. sorun çözüldü.

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt