Yardım Mi 5 bir anda kapandı açılmıyor

ykohen17

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ozan
Cihazım
Mi5
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 10.2
Telefon Modeli
Mi 5
Bootloader Kilidi
Açık
selamlar telefon üç gün önce elimdeyken kapandı bir daha açamadım şarja dair led ışığı da yanmıyor yaklaşık bir gün şarjda tuttum. açmak için bütün tuş kombinasyonlarını denedim ama açılmıyor. bilgisayara bağladığımda aygıt yöneticisinden de göremedim. açılması önemli değil ama içindeki verileri bir şekilde kurtarma şansı var mıdır? mi cloud son bir yıla ait hiçbir şeyi yedeklememiş.

Mi Pc Suite indirip telefonu bilgisayara bağladım şimdi, kırmızı led ışığı yanıp sönüyor. nedir bu?

Son düzenleme:

Celalettin dr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Celalettin
Cihazım
Mi 5 prime 64 g
Konular
0
Aynı sorun 3 gün önce başıma geldi, telefon umrumda değil resimlerim önemliydi . Medyayı nasıl kurtarabilirim bilmiyorum.cihaz hiçbir şeye tepki vermiyor.

Oyla:

Muto37

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi redmi 5
Konular
3
selamlar telefon üç gün önce elimdeyken kapandı bir daha açamadım şarja dair led ışığı da yanmıyor yaklaşık bir gün şarjda tuttum. açmak için bütün tuş kombinasyonlarını denedim ama açılmıyor. bilgisayara bağladığımda aygıt yöneticisinden de göremedim. açılması önemli değil ama içindeki verileri bir şekilde kurtarma şansı var mıdır? mi cloud son bir yıla ait hiçbir şeyi yedeklememiş.

Mi Pc Suite indirip telefonu bilgisayara bağladım şimdi, kırmızı led ışığı yanıp sönüyor. nedir bu?
Sorunu cozebildinmi ?

Oyla:

blackrow67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
DoğuHan
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
16
Sorun anakarttan kaynaklanıyor. Entegre değişmesi gerekiyor, forumda birisi yapıyordu..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Telefonunuzda en son hangi rom yüklüydü ve herhangi bir eğrilme, yamukluk veya darbe oldumu? bunlar çok önemli.

Oyla:

beyliceli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ZEKİ
Cihazım
Mİ9T
Konular
74
Hocam mi5 cihazim şarj olmuyor servis çözemedi geri yolladı onarma şansınız nedir

Oyla:
Üst Alt