Soru Mİ 5 BATARYA DOLUM SÜRESİ

deepscream

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emre
Cihazım
Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
4
Merhaba geçen hafta içerisinde Türkiye'de satılan model mi 5 aldım, yanlış hatırlamıyorsam 40 dk gibi bi sürede %60 şarj olaması gerekiyor ama ben bu süreyi görmedim hiç biraz araştırma yaptım adaptörleri çinde satılan ürünlerle farklıymış sizdeki dolum süreleri ne kadar ? ikincisi hızlı dolum için adaptör nasıl temin edebilirim?

kadirirdem

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
0
Merhaba geçen hafta içerisinde Türkiye'de satılan model mi 5 aldım, yanlış hatırlamıyorsam 40 dk gibi bi sürede %60 şarj olaması gerekiyor ama ben bu süreyi görmedim hiç biraz araştırma yaptım adaptörleri çinde satılan ürünlerle farklıymış sizdeki dolum süreleri ne kadar ? ikincisi hızlı dolum için adaptör nasıl temin edebilirim?
1-1.15 dkcivarında doluyor benim cihaz...

Oyla:

antepcarsi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Env
Cihazım
Mi5
Konular
6

Bende xiomi mi5 64 gb model kullanıyorum. Elimden düşmüyor ve 1 günü oynaya oynaya geciriyorum. Şarj olayına gelince 50 dk filan full oluyor hemen hemen

Oyla:

deepscream

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emre
Cihazım
Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
4
Türkiye!de satılan ürünlerde adaptör farklı çıkıyor ben dün aksam taktığımda ortalama 30-35 dk da %40 doldurdu

Oyla:
Üst Alt