Yardım Mi 5 64gb kapandı açılmıyor...

yusaozdemir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yuşa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
20
cihazım 1 yıl 4 ay önce cepporttan alınma garantisini cihazı açdığım için yok sayıyorum.
yaklaşık 3 haftadır telefon şarjı varken kapanıyor ve açılmıyordu her kapandığında bataryayı söküp taktığımda açılıyordu fakat 8.12.18 tarihinde bataryayı söküp takmamama rağmen açılmadı telefoncu bir abiden hurda bir mi5 in bat.sını alıp takıp çıkardım telefon açılınca kendi bataryama geçtim ve 11.12.18 e kadar bidaha kapanmadı.
11.12.18(dün) de kapandı ve kapanış o kapanış, pc ye bağlayınca tepki vermiyor, ben bataryadan olduğunu düşünüyordum o yüzden batarya sipariş etmiştim ama idare ederim diye ucuz olsun diye aliexpress den sipariş ettim ve daha gelmesine min. 1 hafta var.
bu sabahta telefonu şarja bıraktım bırakırken voltaj 3.88 di 4 saat şarjın ardından 3.98 oldu. batarya çıkarılı ve şarja bağlı bir şekilde anakarttan batarya soketinden ölçüm yaptığımda 0.62v geliyor.
üstadlarım yardımcı olursanız sevinirim.

bootloader açık ve miui beta sürüm yüklü
Version: 8.11.22 (MIUI10)

Son düzenleme:

İlbay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer mehmet
Cihazım
Mi 5
Konular
0
Konya'dayım sordum birine 30 telefon geldi yapamadık dedi. Abi açılınca hiç sorunsuz epey çalıştı artık Note 8 Pro aldım Ama yapılırsada yedek durur.
ben Enes budaka yaptırdım bir fiyat al istersen

Oyla:

ozilogic

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ozi
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
2
Verdi bir fiyat 6 ay garantili dedi ben de aliexpressten anakart aldım :)

Oyla:

ozilogic

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ozi
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
2
Anakart geldi taktım imei tamir işini de yaptım 300 TL ye mal oldu çalışıyor artık

Oyla:
Üst Alt