Soru mi 5 32 gp wifi ye bağlanıyor kopuyor internet yok

teknokaya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
arif
Cihazım
mi 5 32 gb
Konular
1
yeni ikinci el aldığım mi 5 32 gb aynı sorun bendede var wifi leri gösteriyor şifreyi giriyorsunuz bağlanıp kopuyor bağlanır gibi oluyor ip almıyor bağlı internet yok diyor videolara bakarak statik ip falan atadım ip değiştirdim şimdide bağlı kalıyor kopuyor ama internet gine yok lutfen acil yardım edermisiniz

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
yeni ikinci el aldığım mi 5 32 gb aynı sorun bendede var wifi leri gösteriyor şifreyi giriyorsunuz bağlanıp kopuyor bağlanır gibi oluyor ip almıyor bağlı internet yok diyor videolara bakarak statik ip falan atadım ip değiştirdim şimdide bağlı kalıyor kopuyor ama internet gine yok lutfen acil yardım edermisiniz
hocam modeminizin markasına göre genellikle modemin altında da yazar modem ip'si 192.168.2.1 , 192.168.1.1 veya 192.168.0.1
modem arayüzüne giriş yapıp kablosuz ağ ayarları kısmından kanal ayarlarınızı yapabilirsiniz.
standartta kablosuz kanal ayarı auto-otomatiktir, bu ayarı 11 olarak değiştirin kaydedin ve modemi yeniden başlatın.
telefondan da kendi ağınızı unutun. ve yeniden bağlanıp bir süre test edin. sorun bu şekilde düzelmiş olmalı. deneyiminizi bekliyorum. clap~~

Oyla:
Üst Alt