Yardım Mi 4x

yenicheri2011

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
omar
Cihazım
Mi 5s
Konular
17
selamun aleykum arkadaşlar tanıdığım biri bim den veya a101 den mi 4x almış sorunu şu whatsapp ta dosya paylaşamıyor veya herhangi bir resim yada dosya indiremiyor. usb kablosuyla bilgisayara bağlayınca da dosyalara giremiyor sürekli 'USB depolamayı devredışı bıraktıktan sonra yeniden deneyiniz' uyarısı veriyor. bu konuda ne yapabilirim ?

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
usb den baglayınca pc telefonu görüyor mu
[doublepost=1513360167,1513359883][/doublepost]1 ay önce falan a 101 satıyordu 900 tl ye pc baglayınca pc tanıdıgına dair bir ses cıkarıyorsa sorun yoktur yazılımsal olabilir whapsapp üzerinden dosya paylaşamıyor diyorsunuz acaba gerekli izinleri sürekli olarak engellemiş olabilir mi ayarlardan yüklü uygulamalar oradan whatsapp ı bulun uygulama izinlerine girin tüm seçenekleri aktif yapın
[doublepost=1513360335][/doublepost]birde geliştirici seçeneklerinden usb yapılandırma seçin seçeneginden mtp yi seçebilirsiniz birde telefona custom recovery yüklendiyse bazen sistemi bozabiliyor bu seçenekler pc ye baglansa bile çalısmadığı olabiliyor full flash atmak gerekiyor telefonu sıfırlayınca çözülmeyecek bir sıkıntı cıkarabiliyor custom recovery yükleme

Oyla:

yenicheri2011

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
omar
Cihazım
Mi 5s
Konular
17
usb den baglayınca pc telefonu görüyor mu
[doublepost=1513360167,1513359883][/doublepost]1 ay önce falan a 101 satıyordu 900 tl ye pc baglayınca pc tanıdıgına dair bir ses cıkarıyorsa sorun yoktur yazılımsal olabilir whapsapp üzerinden dosya paylaşamıyor diyorsunuz acaba gerekli izinleri sürekli olarak engellemiş olabilir mi ayarlardan yüklü uygulamalar oradan whatsapp ı bulun uygulama izinlerine girin tüm seçenekleri aktif yapın
[doublepost=1513360335][/doublepost]birde geliştirici seçeneklerinden usb yapılandırma seçin seçeneginden mtp yi seçebilirsiniz birde telefona custom recovery yüklendiyse bazen sistemi bozabiliyor bu seçenekler pc ye baglansa bile çalısmadığı olabiliyor full flash atmak gerekiyor telefonu sıfırlayınca çözülmeyecek bir sıkıntı cıkarabiliyor custom recovery yükleme
teşekkür ederim bilgi için yarın bir deneyeyim inşallah düzelir. Geri dönüş yaparım burdan

Oyla:
Üst Alt