Yardım Mi 4 Lte Açılmıyor

EvolvedPowerst

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Şevket
Cihazım
Redmi
Konular
7
Telefonumun romunu değiştirdim telefonu açmaya çalıştığımda mi logosundan sonra kendini kapatıp açıyor ve bu döngü halinde devam ediyor. Farklı rom denedim gene aynı sıkıntı, orginal romuda aynı şekilde hiç işe yaramıyor ne yapmalıyım.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Yeni konu açmak istemiyorum bunun için, yok mu bilen sim yuvası nerden alırım? yukardaki linkler yanlış mı?
Linklerde hata var hocam, açılmıyor...

Ama batarya değişimini serviste yaptırmayı tercih ettiğinize göre SIM yuvası değişimini kendiniz yapamayacağınızı varsayıyorum. Dolayısıyla güvendiğiniz bir servis veya telefoncu ile işçilik ücreti de dahil bir şekilde konuşmanız daha sağlıklı olacaktır.

Oyla:

EvolvedPowerst

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Şevket
Cihazım
Redmi
Konular
7
Linklerde hata var hocam, açılmıyor...

Ama batarya değişimini serviste yaptırmayı tercih ettiğinize göre SIM yuvası değişimini kendiniz yapamayacağınızı varsayıyorum. Dolayısıyla güvendiğiniz bir servis veya telefoncu ile işçilik ücreti de dahil bir şekilde konuşmanız daha sağlıklı olacaktır.
evet ama parçayı alıp işçilik ücreti vermek istiyorum. Diğer şekilde fazla pahlıya patlıyor. Link bulabilir misin?

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Ürünü daha önce birebir almadım ve test etmedim dolayısıyla verebileceğim link de google üzerinden arama ile ulaşacağım link olacaktır ve güvenilir olmayacaktır.

Ancak tavsiye istiyorsanız kendi Mi4'ümün bataryasını akıllı phone'dan aldım ve son derece memnunum. Akıllı Phone mağazasına bakabilirsiniz.

Oyla:

EvolvedPowerst

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Şevket
Cihazım
Redmi
Konular
7

Oyla:

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Ürünü daha önce birebir almadım ve test etmedim dolayısıyla verebileceğim link de google üzerinden arama ile ulaşacağım link olacaktır ve güvenilir olmayacaktır.

Ancak tavsiye istiyorsanız kendi Mi4'ümün bataryasını akıllı phone'dan aldım ve son derece memnunum. Akıllı Phone mağazasına bakabilirsiniz.
Aradığım cevap buydu.. Teşekkürler abi, batarya lazım olabilir bana :)

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Sıkıntı pilden kaynaklıymış.Onu yenildedim ama yanlışlıkla sim kartının yuvasını bozdum. Burada 70 tl ye yaptırıyorlar sim yuvası bulamadım internette(emin olamadım doğru parça mı) bakıp bana link atar mısınız? Uygun bir şeyler bilen vardır lütfen yardımcı olun.
70 TL sadece işçilik ücreti mi ? Yoksa parça dahil mi?
Parçayı da dahil ediyorsa yapan kişi, sorun çıktığında yüz yüze muhattap olacağınız bi yer olur en azından..
Attığınız linklere bakınca parçanın 34 TL olduğunu da gördüm, 15 TL olanı da, takacağı parça 30 TL gibi bişi ise, orda yapsınlar, tabi karar sizin..

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Aradığım cevap buydu.. Teşekkürler abi, batarya lazım olabilir bana :)

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

İş telefonu olarak sadece çağrı yapmak için kullanıyorum. Bataryayı taktıktan sonra cihazı sıfırladım, kurulumları yaptım ve %100 şarj yaptım. 3 gün olmuş :) Ekran süresi 30 dakika yalnız. Uygulama olarak sadece whatsapp yüklü ve tüm bloatware kaldırdım. Batarya için ilk izlenim son derece iyi olduğu yönünde ama siz almadan önce tekrar haberleşelim, o zamana kadar her hangi bir sorunu olursa bilgi vermiş olurum hocam.

Oyla:

EvolvedPowerst

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Şevket
Cihazım
Redmi
Konular
7
70 TL sadece işçilik ücreti mi ? Yoksa parça dahil mi?
Parçayı da dahil ediyorsa yapan kişi, sorun çıktığında yüz yüze muhattap olacağınız bi yer olur en azından..
Attığınız linklere bakınca parçanın 34 TL olduğunu da gördüm, 15 TL olanı da, takacağı parça 30 TL gibi bişi ise, orda yapsınlar, tabi karar sizin..

Tamam teşekkürler.:) Konuyu kapatabiliriz artık

Oyla:

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

İş telefonu olarak sadece çağrı yapmak için kullanıyorum. Bataryayı taktıktan sonra cihazı sıfırladım, kurulumları yaptım ve %100 şarj yaptım. 3 gün olmuş :) Ekran süresi 30 dakika yalnız. Uygulama olarak sadece whatsapp yüklü ve tüm bloatware kaldırdım. Batarya için ilk izlenim son derece iyi olduğu yönünde ama siz almadan önce tekrar haberleşelim, o zamana kadar her hangi bir sorunu olursa bilgi vermiş olurum hocam.
Teşekkür ederim üstad.
cantara abi bloatware dediğiniz sistem kaynakları sanırım, hangilerini kaldırabiliyoruz, titanium backup kullanıp silip atayım.

Oyla:

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Teşekkür ederim üstad.
cantara abi bloatware dediğiniz sistem kaynakları sanırım, hangilerini kaldırabiliyoruz, titanium backup kullanıp silip atayım.
cantara üstadım

Oyla:
Üst Alt