Soru Mi 4 Batarya

feyyazcetin

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
feyyaz cetin
Cihazım
mi 4
Konular
4
Arkadaşlar mi 4 için orijinal batarya alabileceğim güvenilir bir firma varmıdır delta servis hariç hayırlı günler

Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Maalesef marketimizde Mi4 batarya yok hocam... MIUI Türkiye Market | Xiaomi satış noktası
Hocam aklıma gelmişken söyleyim,26 ocak cumartesi günü istanbuldaydım.sefa hocayla işimiz vardı hallettik ve sonra kardeşime kulaklık almak istedim.miui marketin internet sitesine girdim ama almak istediğim kulaklık stokta görünmüyordu,ne olur ne olmaz diye marketi aradım,telefonu açan bayan "o kulaklık yeni bitti" dedi.aradan bi iki saat geçti ve sefa hocayla buluşup markete gittik ve bir de ne göreyim,stokta görünmeyen ve telefonda yok denilen kulaklıktan dünya kadar var markette :)sağolsunlar sefa hocanın referansıyla çok ilgilendiler benimle,istediğim kulaklığı aldım ve alışverişten çok memnun kaldım.stok bilgilerini sürekli güncel tutmak marketin faydasına olur diye düşünüyorum :)

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Cantara sizinle ilgili olan servis hizmeti veren bir site varmıdır.

Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayır hocam maalesef servis hizmetimiz bulunmuyor.

Hocam aklıma gelmişken söyleyim,26 ocak cumartesi günü istanbuldaydım.sefa hocayla işimiz vardı hallettik ve sonra kardeşime kulaklık almak istedim.miui marketin internet sitesine girdim ama almak istediğim kulaklık stokta görünmüyordu,ne olur ne olmaz diye marketi aradım,telefonu açan bayan "o kulaklık yeni bitti" dedi.aradan bi iki saat geçti ve sefa hocayla buluşup markete gittik ve bir de ne göreyim,stokta görünmeyen ve telefonda yok denilen kulaklıktan dünya kadar var markette :)sağolsunlar sefa hocanın referansıyla çok ilgilendiler benimle,istediğim kulaklığı aldım ve alışverişten çok memnun kaldım.stok bilgilerini sürekli güncel tutmak marketin faydasına olur diye düşünüyorum :)
Hemen incelemeye alıyorum hocam durumu. Mümkün olduğu kadar stokları güncel tutmaya çalışıyoruz ama bir aksaklık olmuş demek ki. Kusura bakmayın :(

Oyla:
Üst Alt