Mİ 4 almayı düşünüyorum

emrah06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emrah
Konular
8
arkadaşlar mi 4 almak istiyorum ama bu konuda yardımcı olacak olan var mı aranız da mi 2 ile arasında çok fark var mı

dekadans

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
dekadans
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
20
emrah06' Alıntı:
arkadaşlar mi 4 almak istiyorum ama bu konuda yardımcı olacak olan var mı aranız da mi 2 ile arasında çok fark var mı

Mi4 hem kasa kalitesi hem de donanım anlamında Mi2'den üstün bir telefon. Eğer kıyaslama yapılacaksa Mi3 ile kıyas edilebilir. Ben yaklaşık 3 ay önce tercihimi Mi3'ten yana kullanmıştım çünkü aralarında 100 dolardan fazla bir fark mevcuttu. Özelliklerini internetten bulup karşılaştırabilirsiniz zaten, ancak kullanım olarak genelde herkesin takdiri Mi3 ve Mi4'ün birbirine çok yakın performanslara sahip olduklarıdır. Kasa kalitesine gelirsek (ki bence bazen donanımdan bile önemli) Mi4'ün buradaki artısı Iphone benzeri çelik bir tasarıma sahip olması. Bu telefonu sağlamlaştıran ama biraz da ağırlaştıran bir unsur. Kısacası aralarındaki fark düştüğünde (ki şu aralar 60 dolara kadar indi bu fark) Mi4'ü tercih edebilirsiniz ama Mi3'ü tercih etseniz de asla pişman olmazsınız. 

Üst Alt