Yardım Mi 360 kamera bildirim problemi

Gala1905

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Aslan
Cihazım
Redmi Note10pro
Konular
23
Merhaba mi 360 c200 kamera aldım hareket algılandığında sadece titreşimli bildirim geliyor alarm şeklinde bildirim yapma yolu yokmudur. Google home gibi diğer uygulamara kurmaya çalıştım olmadı belki onların bildirimlerini ayarlarım diye

Gala1905

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Aslan
Cihazım
Redmi Note10pro
Konular
23
Bu kamerayı kullanan yok herhalde anker markası daha iyi gibi görünüyor onu almadığıma pişman oldum.

Gala1905

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Aslan
Cihazım
Redmi Note10pro
Konular
23
Kimsenin bilgisi yokmu?

Gala1905

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Aslan
Cihazım
Redmi Note10pro
Konular
23
O kadar araştırdım uğraştım çözüm bulamadım bu kamerayı güvenlik kamerası için kullanmak isteyenler kesinlikle almasın her uygulamadan ses geliyor bunun hareket algılama bildirimi sessiz geliyor evde biri gezip dolaşsa haberin olmuyor bu kadar saçma sapan sistem olamaz birde herşeye abonelik ücreti istiyor kamerayı bedava dağıtıyor sanki aldığıma çok pişman oldum.

Gala1905

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Aslan
Cihazım
Redmi Note10pro
Konular
23
Sorunumu çözdüm benimle aynı sorunu yaşayan veya yaşayacak arkadaşlar için çözümüde burada paylaşacağım. Light flow uygulamasını yükleyip seçenekleden mi home uygulamasını seçip istediğiniz şekilde bildirimi ayarlayabilirsiniz. Android 7 ve altı sürümler uygulamayı play store mağazasından indirip kurabilir üzeri sürümler apk şeklinde indirip kurabilir. Ayrıca bu kamerayı kullanacak olanlara önemli bir tavsiye ev gözetim asistanı menüsünden alarm zaman aralığını 3 dakika seçerseniz hareket algılama özelliği daha iyi çalışıyor. Bunun dışında benimde anlayamadığım sorun insan takibini sol tarafta ki hareketleri takip ediyor sağ tarafta ki hareketleri neredeyse hiç takip etmiyor. Bu kamerayı kullananlar dediğim şekilde kendi kameralarını test edip sonucu yazarlarsa sorunun sadece bende mi olduğunu anlamış olurum.

elifnaz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
elifnaz
Cihazım
iphone 11
Konular
0
Sorunumu çözdüm benimle aynı sorunu yaşayan veya yaşayacak arkadaşlar için çözümüde burada paylaşacağım. Light flow uygulamasını yükleyip seçenekleden mi home uygulamasını seçip istediğiniz şekilde bildirimi ayarlayabilirsiniz. Android 7 ve altı sürümler uygulamayı play store mağazasından indirip kurabilir üzeri sürümler apk şeklinde indirip kurabilir. Ayrıca bu kamerayı kullanacak olanlara önemli bir tavsiye ev gözetim asistanı menüsünden alarm zaman aralığını 3 dakika seçerseniz hareket algılama özelliği daha iyi çalışıyor. Bunun dışında benimde anlayamadığım sorun insan takibini sol tarafta ki hareketleri takip ediyor sağ tarafta ki hareketleri neredeyse hiç takip etmiyor. Bu kamerayı kullananlar dediğim şekilde kendi kameralarını test edip sonucu yazarlarsa sorunun sadece bende mi olduğunu anlamış olurum.
iphone icin hangi uygulamayı indirmem gerekir acaba ?? aynı sorunları yasıyorum

Üst Alt