İnceleme Mi 18W Araç Şarj Cihazı Pro.

ikiekmekbimaltepe

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Not 7
Konular
418

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Merhaba Arkadaşlar ;

18W ile Araç Şarj Cihazı?

Arabanızda kullandığınız şarj cihazının akıllı telefonunuzun piline zarar verebileceğini veya telefonunuzu hızlı şarj etmeyebileceğini hiç düşündünüz mü? Muhtemelen doğru değil mi? Endişelenmeyin, yukarıdaki sorunları kolayca çözen bir şarj cihazını sizinle paylaşacağım. Evet, tamamen yeni Mi 18W Araç Şarj Cihazı Pro'dan bahsediyorum. Bunu ayrıntılı olarak görelim.

1) 18W Hızlı Şarj

Şarj cihazını düşünürken zamandan tasarruf sağladığından şahsen hızlı şarj etmeyi tercih ederim. Evet, tamamen yeni Mi 18W Araç Şarj Cihazı Pro, iki bağlantı noktasından birini şarj edebileceğiniz 18W Hızlı şarj desteği ile birlikte geliyor. Telefonunuzu, tabletinizi, Video konsolunuzu, Dijital Fotoğraf Makinenizi veya diğer gadget'larınızı kolayca şarj edebilirsiniz.

2) Akıllı Şarj

Mi 18W Araç Şarj Cihazı Pro, akıllı şarj desteği ile birlikte gelir. Şimdi, bu Akıllı Şarj ne anlama geliyor? Bu, her iki port kullanıldığında şarj sırasında şarj dağılımının akıllıca yapılacağı anlamına gelir. Böylece, doğru pil şarjının olmasını sağlarsınız.

3) Çok Katmanlı Koruma

Mi 18W Araç Şarj Cihazı pro'nun önemli özelliklerinden biri, cihazınızı koruyan çok katmanlı koruma ile birlikte gelmesidir. Bunu ayrıntılı olarak görelim.!

• Aşırı Akım Koruması: Cihazınıza aşırı şarj akımını önler.
  • Elektromanyetik girişim koruması: Cihazınızın Radyo Frekansı radyasyonu ile korunması .
  • Kısa Devre Koruması: Cihazınızı veya aletlerinizi kullanım sırasında beklenmedik kısa devrelerle koruma.
  • Aşırı Isınma Koruması: Sıcaklık yüksek olduğunda otomatik olarak kendini korur.
  • Aşırı Gerilim Koruması: Telefonunuzu aşırı çıkış voltajından korur.

4) Mehtap Beyaz LED Göstergesi

Gece kullanımını mı düşünüyorsunuz? Endişelenmeyin, herhangi bir aydınlatma koşulunda şarj portunu kolayca bulmanıza yardımcı olan ay ışığı beyaz Led Göstergesi ile birlikte gelir. Gerçekten kullanışlı bir özellik değil mi? Bu gece kullanırken hayat kurtarıcıdır.

5) Premium hissettiren tasarım

Premium hissi veren premium metalik kaplama ile birlikte gelir. Benim için tasarım, entegre ve modern bir tasarıma sahip olduğu için gerçekten şaşırtıcı. Isı dağılımını iyileştirmek için yüksek kaliteli pirinçten yapılmıştır. Böylece cihazınıza tam koruma sağlar.

6) Akıllı IC Chip

Yukarıda açıkladığım gibi, akıllı şarjı destekliyor ve pil koruması sağlıyor. Arkasındaki asıl neden, Mi 18W Araç Şarj Cihazı Pro'ya entegre edilen Akıllı Ic yongasıdır. Bu çip, gerekli gücü akıllıca şarj cihazına dağıtır, böylece yüksek sıcaklıklarda çalışırken kendi sıcaklığını da kontrol eder.

7) Çoğu otomobil ile uyumlu

Araç şarj cihazlarının çoğunun arabaya bağlanırken uyumluluk sorunları var. Ancak çoğu araba modeliyle uyumlu olduğu için Mi 18W Araç Şarj Cihazı Pro ile değil. Bildiğiniz gibi, metal yay temas tasarımı kompakt ve kararlıdır. Böylece, farklı boyutlardaki çakmaklara ve elektrik fişlerine mükemmel uyum sağlar. 12V / 24V giriş voltajını işleyebilir, böylece farklı araba modelleri ile en uyumlu hale getirir.

Türkiye alışveriş sitelerinde 50-60 TL arasında satılmaktadır.

Mahmut Koçyiğit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi MI 8 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
32
Elimde hiç kullanılmamış bir tane var. Lansman hediyesidir. İlgilenenlere satabilirim?

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426

Ellerinize sağlık hocam İzin verirseniz marketimizdeki ürün açıklaması bölümüne incelemenizi eklemek istiyorum?

ikiekmekbimaltepe

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Not 7
Konular
418

Ellerinize sağlık hocam İzin verirseniz marketimizdeki ürün açıklaması bölümüne incelemenizi eklemek istiyorum?
Ne demek hocam sevinirim

Üst Alt