Soru Mi 13 Ultra şebeke sorunu

Yakubp

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yakup
Cihazım
Mi 9 T PRO
Meslek
İmam
Konular
11
Cumleten selamün aleyküm dostlar şöyle ilginç bir durum var Tayvan rom son sürüm yüklüydü IMEI 2 kapandı IMEI 1 e simi takmistim eu son sürüm yükleyim dedim yükledim şebeke gelmedi hat çıkar tak her şeyi denedim gelmedi dedim belki romda sorun var geri Tayvan Roma döndüm yine şebeke yok hattı çıkarıp kapanmış olan sim 2 ye taktigimda şebeke geldi sorun ne olabilir böyle bir şey varsa IMEI hiç kpanmaz 😀
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihazda dirnec işlemi yoktur

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
böyle bir şey varsa IMEI hiç kpanmaz 😀
Maalesef hep kapandı.. Sizinki de kapanacak. Operatör savsaklar, sizinki geç ya da erken kapanır. Sadece zamanlama değişir..

Yakubp

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yakup
Cihazım
Mi 9 T PRO
Meslek
İmam
Konular
11
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
böyle bir şey varsa IMEI hiç kpanmaz 😀
Maalesef hep kapandı.. Sizinki de kapanacak. Operatör savsaklar, sizinki geç ya da erken kapanır. Sadece zamanlama değişir..
Telefonu kapatıp açınca şebeke gidiyor ne yapabilirim acaba yada bu durum herkeste aynı mı

cenbir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cengiz
Cihazım
Redmi 9 Pro
Konular
2
Aynı maalesef kapatmadan uçak modunda girsende gidiyor şebeke tek çaresi kayıt yapmak sanırım

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
436
Telefonu kapatıp açınca şebeke gidiyor ne yapabilirim acaba yada bu durum herkeste aynı mı
Cumleten selamün aleyküm dostlar şöyle ilginç bir durum var Tayvan rom son sürüm yüklüydü IMEI 2 kapandı IMEI 1 e simi takmistim eu son sürüm yükleyim dedim yükledim şebeke gelmedi hat çıkar tak her şeyi denedim gelmedi dedim belki romda sorun var geri Tayvan Roma döndüm yine şebeke yok hattı çıkarıp kapanmış olan sim 2 ye taktigimda şebeke geldi sorun ne olabilir böyle bir şey varsa IMEI hiç kpanmaz
13 Ultra cihazlarda bu sorun hep var, bendeki cihazda da aynı sorunu yaşadım, süresi dolmadığı halde şebeke gitti. Sim2 ye taktım geldi, 3 gün sonra yine gitti, Sim1' e taktım hat geldi, 1 gün sonra gitti. Direnç yaptırdım sorunlar çözüldü, bu cihazların hepsinde nedense bu şekilde. Forumda bu sorunu yaşayan birkaç kullanıcımız da olmuştu. Yaptırıp kurtulun bence.

Yakubp

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yakup
Cihazım
Mi 9 T PRO
Meslek
İmam
Konular
11
Sanırım sürüm ile alakalı eski sürümde böyle bir sorun olmadığıni öğrendim bu şekilde çözüm bulunmuş deneyeceğim

cenbir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cengiz
Cihazım
Redmi 9 Pro
Konular
2
bu hangi sürümmüş o zaman donanımsal sorun değil yazılımsal sorun 14 ultra aynı sorun varmı acaba 12t pro bu sorunu rom ile çözmüştüm ama 13 ultra aynı

osinte

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
osinte
Cihazım
13 pro
Konular
0
şu şekilde deneyin; hangi sim yuvasının süresi dolduysa telefon açıkken diğer sime geçin şebeke gelecektir, telefonu kapatıp açmayın ve restart yapmayın. Eğer yaparsanız hat gider düzeltmek için tekrar telefon açıkken sim tespsilerini değiştirmeniz gerekir. Bu dediklerim sim yuvalarından birinin süresi dolduktan sonraki süreç için geçerli benim tecrübem bu şekilde olmuştu.

Yakubp

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yakup
Cihazım
Mi 9 T PRO
Meslek
İmam
Konular
11
Dostlar yazılımla alakalı Tayvan rom veya xioami eu romda hata var resmi Avrupa global rom yükledim sorun yok durumu yaşayan arkadaşlar deneyebilir

cenbir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cengiz
Cihazım
Redmi 9 Pro
Konular
2
Dostlar yazılımla alakalı Tayvan rom veya xioami eu romda hata var resmi Avrupa global rom yükledim sorun yok durumu yaşayan arkadaşlar deneyebilir
uçak moduna al sonra kaldır eğer şebeke geliyorsa sıkıntı yok demektir.Hangi sürümü kullanıyorsunuz paylaşırsan bizde deneriz şimdiden teşekkür ederiz

Üst Alt