Yardım Mi 13 Ultra Alacağım Ama Tırstım

cenbir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cengiz
Cihazım
Redmi 9 Pro
Konular
2
en iyi rom bence eaa rom çünkü şebeke gitmeyi olayı yok diğer romların hepsinde (imei atılmayan) şebeke gidiyor sürekli sim kartı yeri değistiyordum

Alibeyy.1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi mi 11t
Konular
9
Nası knk ben
en iyi rom bence eaa rom çünkü şebeke gitmeyi olayı yok diğer romların hepsinde (imei atılmayan) şebeke gidiyor sürekli sim kartı yeri değistiyordum
Kayıtsız alacaktım da global rom yükleyip şebeke nasıl gidiyor

sinancolor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sinan
Cihazım
RedmiNote 9 Pro
Konular
2
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Bugüne Dek Kullandığım En Stabil Hyperos... Arama sms uygulaması vs Xiaomi'ye ait. Üzmez.. Denemenizi Tavsiye Ederim..

veli_blod

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
72
Arkadaşlar çin versiyonu aldığımızda bl kilidi açılmıyor mu ben mi yanlış anladım ona göre cihazı alacağım.

Alibeyy.1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi mi 11t
Konular
9
Arkadaşlar çin versiyonu aldığımızda bl kilidi açılmıyor mu ben mi yanlış anladım ona göre cihazı alacağım.
Açılmıyormuş knk içinde genelde fake rom oluyor ayarlardan açamıyorsun, global rom olanlarda nasıl tam bilmiyorum ama onda da açılmıyordur cihaz çin olduğu için, tek açma yolu yetkili hesap ile açılıyor diyorlar o işlem de 80 dolar civarıymış

karya48

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
S24 Ultra
Konular
3

Bu konuda cevap yazmıştım ?

Alibeyy.1

ErdincFE

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdinc
Cihazım
Mi13Ultra
Konular
2
Hocam zaten global bulman imkansız gibi bir şey piyasada çok az. Benim cihazım bana miui14 fake rom ile geldi (tek sim kayıtlı) Çin cihazı. Bl yi gelince kendim açtım. Problemsiz açıldı. İşini iyi yapan bir arkadaşa da çift sim attirdim ve rica ettim twrp yi kurdu. Bu işlemlerden sonra ister fastboot tan ister twrp den rom kur sıkıntı çıkmıyor zaten.
Not :miui14 fake rom ile bl açıldı hyperos a hiç bulaşmadım o yüzden o tarafta durum nedir bilmiyorum. Alacağınız kişiye sorarsın onu.
Not2: Telegram da erdils diye bir bu işin üstadı var. Cihaz satıyorsa direk ondan al. Satıyorsa bile yazılımsal işlerini ona hallettir. Uygun fiyat kaliteli hizmet.

karya48

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
S24 Ultra
Konular
3
Hocam zaten global bulman imkansız gibi bir şey piyasada çok az. Benim cihazım bana miui14 fake rom ile geldi (tek sim kayıtlı) Çin cihazı. Bl yi gelince kendim açtım. Problemsiz açıldı. İşini iyi yapan bir arkadaşa da çift sim attirdim ve rica ettim twrp yi kurdu. Bu işlemlerden sonra ister fastboot tan ister twrp den rom kur sıkıntı çıkmıyor zaten.
Not :miui14 fake rom ile bl açıldı hyperos a hiç bulaşmadım o yüzden o tarafta durum nedir bilmiyorum. Alacağınız kişiye sorarsın onu.
Not2: Telegram da erdils diye bir bu işin üstadı var. Cihaz satıyorsa direk ondan al. Satıyorsa bile yazılımsal işlerini ona hallettir. Uygun fiyat kaliteli hizmet.

Bir üstteki konuda detaylı anlattım ama hala her 13 ultra konusuna soruyor alayım mı diye? İkna olmak için kaç kişi cevap yazacak merak ediyorum :)

ErdincFE

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdinc
Cihazım
Mi13Ultra
Konular
2
Bir üstteki konuda detaylı anlattım ama hala her 13 ultra konusuna soruyor alayım mı diye? İkna olmak için kaç kişi cevap yazacak merak ediyorum :)
Gördüm şimdi :) arkadaş biraz takıntılı sanırım onun için s23 ultra almasi daha hayırlı olur diyeyim de kafası iyice karışsın 😅

karya48

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
S24 Ultra
Konular
3
Üst Alt