Yardım Mi 13 Pro Band 20 hakkında bilgi

Alicanim

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mİ 13 PRO
Meslek
Güvenlik polnet so
Konular
16
Öncelikle Merhaba Arkadaşlar,

S23 Ultra Kullanıyorum şuan ama Xiaomi alışkanlığından vazgeçemiyorum. bildiğim Kadarı ile 13 pro modelinin 256 gb hafızalı olanları çin üretim 512 olanlar ise global . Dün 13 pro ile takas yapacak iken 512 lik modeli arkasında CE damgasını görmediğim için vazgeçtim. bu şekilde yazı olmayıp da global cihaz var mıdır ? Band 20 sorunları günümüzde hala yaşanıyor mudur. Hattım Turkcel ama sık sık kırsala iş amaçlı ziyaretlerim oluyor bu nedenle bu konuda hassasım. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

zggen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Özgen
Cihazım
Note 12 pro 5g
Konular
0

S23 Ultra Kullanıyorum şuan ama Xiaomi alışkanlığından vazgeçemiyorum. bildiğim Kadarı ile 13 pro modelinin 256 gb hafızalı olanları çin üretim 512 olanlar ise global . Dün 13 pro ile takas yapacak iken 512 lik modeli arkasında CE damgasını görmediğim için vazgeçtim. bu şekilde yazı olmayıp da global cihaz var mıdır ? Band 20 sorunları günümüzde hala yaşanıyor mudur. Hattım Turkcel ama sık sık kırsala iş amaçlı ziyaretlerim oluyor bu nedenle bu konuda hassasım. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Band 20 olayı şebeke etki ediyor fakat bunun yanında kullanmış olduğunuz operatör ve bulunduğunuz bölgedeki baz istasyonları şebeke durumunu etkileyen faktörlerden Xiaomi telefonların global sürüm olup olmadığını en garanti yöntemi orjinal imei veya seri numarası mi verify sitesi üzerinden sorgulama yapmak yeşil bir şekilde uyarı verirse globaldir.Xiaomi 13 pro bildiğim kadarıyla çift katman anakart olduğu için direnç işlemi riskine kimse girmiyor cihazın susma durumu var ve direnç ile kalıcı kayıt yapılamama problemi mevcut.

Alicanim

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mİ 13 PRO
Meslek
Güvenlik polnet so
Konular
16
Band 20 olayı şebeke etki ediyor fakat bunun yanında kullanmış olduğunuz operatör ve bulunduğunuz bölgedeki baz istasyonları şebeke durumunu etkileyen faktörlerden Xiaomi telefonların global sürüm olup olmadığını en garanti yöntemi orjinal imei veya seri numarası mi verify sitesi üzerinden sorgulama yapmak yeşil bir şekilde uyarı verirse globaldir.Xiaomi 13 pro bildiğim kadarıyla çift katman anakart olduğu için direnç işlemi riskine kimse girmiyor cihazın susma durumu var ve direnç ile kalıcı kayıt yapılamama problemi mevcut.
Çok teşekkür ederim vermiş olduğun bilgilerden ötürü

zggen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Özgen
Cihazım
Note 12 pro 5g
Konular
0
Çok teşekkür ederim vermiş olduğun bilgilerden ötürü
S23 ultra güzel telefon yurt dışı ise güvenilir bir yerden server kaydı yaptırabilirsiniz yada Xiaomi yeni çıkacak telefonlarını takip edip özelliklerini beğenirseniz yeni çıkan modeller üzerinden almayı düşünebilirsiniz 26 Eylül tarihinde Xiaomi mi13t lansmanı olacak bildiğim kadarıyla.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Band 20 artık o kadar da sorun değil Adana'da özellikle Turkcell ile hiçbir sorun yaşamıyorum.

Hatta eski Band 20li telefonumdan daha iyi şebeke alıyorum.

Ancak yukarıda belirtildiği gibi yurtdışı M13 Pro cihazlar mimli bunların direnç olayı epey sorun.

S23 Ultra ancak Xiaomi 13 Ultra ile takas edilebilir. Pro olmaz.

Alicanim

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mİ 13 PRO
Meslek
Güvenlik polnet so
Konular
16
Band 20 artık o kadar da sorun değil Adana'da özellikle Turkcell ile hiçbir sorun yaşamıyorum.

Hatta eski Band 20li telefonumdan daha iyi şebeke alıyorum.

Ancak yukarıda belirtildiği gibi yurtdışı M13 Pro cihazlar mimli bunların direnç olayı epey sorun.

S23 Ultra ancak Xiaomi 13 Ultra ile takas edilebilir. Pro olmaz.
Teşekkür ederim. S23 ultra dan önce mi 13 ultra vardı. Kaba geldi şimdi 13 pro 512 gb aldım. Ben de adana merkezdeyim bu arada slmlar hocam

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Teşekkür ederim. S23 ultra dan önce mi 13 ultra vardı. Kaba geldi şimdi 13 pro 512 gb aldım. Ben de adana merkezdeyim bu arada slmlar hocam
Öncelikle merhabalar ben de merkezdeyim. :)
Kayıtsız veya yurtdışı almasaydınız keşke hocam bu cihaz için kayıt yok gibi bir şey.

Alicanim

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mİ 13 PRO
Meslek
Güvenlik polnet so
Konular
16
Öncelikle merhabalar ben de merkezdeyim. :)
Kayıtsız veya yurtdışı almasaydınız keşke hocam bu cihaz için kayıt yok gibi bir şey.
Evet ama nasil olsa 14 cikinca onu alirim diye heralde kayit etme olayini beklemem 😀

dursunhkaya

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Süpersin
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
7
kardeşim çin mi 13 almış biri olarak konuşayım bende çok tereddüt ettim ilk başta band 20 olayında ama korkulacak bişi yok türktelekom kullanıyorum ve bulunduğum yerde 4.5 tek diş çekerdi eski telefonda global olan note 10 lite ile. şuan mi 13 var çin versiyon ve 4.5 2 3 diş çekiyor ve speed test yağtığım zaman daha mbit alıyor .xiaomı bu konuda kendini gerçekten aşmiş. korkulacak bişi yok hertürlü çin versiyon alınabilir sakın korkma ben çok çekinerek aldım amaçok memnunum.

Üst Alt