Yardım Mi 13 lite hyper os başlangıç sihirbazında oluşan yeniden başlatma döngüsü

xqeqeret12

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şevket
Cihazım
Poco x3 Nfc
Konular
5
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
hyper os 1
Telefon Modeli
mi 13 lite
Bootloader Kilidi
Açık
merhabalar birkaç aydır miui eu kullanıyordum bugün cihazı satacaktım cihazı sıfırlayıp arkadaşa verecektim ama başlangıç sihirbazında tam bölgeyi seçtikten sonra bölge ayarlanıyor derken cihaz kapandı ve sürekli kendi kendine reboot atıyordu. Eu romdan bug olduğunu düşündüm stock rom indirdim fastboottan tekrar flashlamayı denedim ve yine tam aynı yerde bölge ayarları yaparken cihaz kapandı neden olabilir şu an sürekli reboot atıyor kendi kendine yeniden rom flashlarsam başlangıç sihirbazına girebiliyorum bölgeyi seçtiğim gibi cihaz kapanıyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

not : bölgeyi seçerken değil bu sefer hiç ellemedim 15 20 saniye içerisinde çöktü kapandı başlangıç sihirbazındayken neden olabilir ?

flankes21

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Omer
Cihazım
Note 8 pro
Konular
9
Oyla:

xqeqeret12

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şevket
Cihazım
Poco x3 Nfc
Konular
5
Normalde okuması lazım IMEI kontrol ettir.

Cihazın çin mi global mi onu da belirt ona göre akıl verelim
hocam valla bende bilmiyorum yakın yerde telefoncu da yok elimde iki tane imei var kendim yazabilirsem yazayım yoksa telefoncuya götürücem gibi ama bu çin romunda sıkıntı olabilir mi diye sormak istedim. mi 13 lite 5g modeli ikinci el aldım cihazı ben de. Ancak şu an çin romu yükledim cihaza. Cihaz aktif sadece imei numarası gözükmüyor.

hocam valla bende bilmiyorum yakın yerde telefoncu da yok elimde iki tane imei var kendim yazabilirsem yazayım yoksa telefoncuya götürücem gibi ama bu çin romunda sıkıntı olabilir mi diye sormak istedim. mi 13 lite 5g modeli ikinci el aldım cihazı ben de. Ancak şu an çin romu yükledim cihaza. Cihaz aktif sadece imei numarası gözükmüyor.
Düzeltme* : Cihaz aktif sim aktif değil şebekeyi görmüyor. Ayarlarda da imei numarasına baktıgımda Unavailable yazıyor.

Oyla:

xqeqeret12

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şevket
Cihazım
Poco x3 Nfc
Konular
5
Anladım, direnç değişimi olduğu için kendim imei atabilir miyim yoksa bi telefoncuya mı götüreyim ?

Oyla:

xqeqeret12

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şevket
Cihazım
Poco x3 Nfc
Konular
5
Son düzenleme:
Oyla:

burak25863

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
burak
Cihazım
note 10 pro
Konular
7
youtube bakabılırsınız genelde oluyor çekıyorlar burdan yazarsam uzun sürer hem orda gormuş olursun
youtube bazı kanalar katıl üye olursa dosyaları paylaşıyorlar youtube bakabılırısn emın ol zor bişey değil

youtube bakabılırsınız genelde oluyor çekıyorlar burdan yazarsam uzun sürer hem orda gormuş olursun
youtube bazı kanalar katıl üye olursa dosyaları paylaşıyorlar youtube bakabılırısn emın ol zor bişey

youtube bazı kanalar katıl üye olursa dosyaları paylaşıyorlar youtube bakabılırısn emın ol zor bişey değil
malesef sadece direnç ile imel atılabılırmiş

Son düzenleme:
Oyla:

xqeqeret12

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şevket
Cihazım
Poco x3 Nfc
Konular
5
Teşekkür ederim bilgiler için imei repair işine bende çok baktım ama deneyemeden cihaz yine elimde kaldı. Çin romunda google play store ve servisleri mevcut değildi. Tekrar Global fastboot rom indirdim ve bootloopa girdi yine. Ne yapacağımı bilmiyorum şu an. twrp yükleyip recovery rom yüklemeyi denedim yine bootloopta kaldı. Mi flash ile temiz fastboot rom yüklemeyi denedim yine bootloopta kaldı. Sadece çin romu yükleyince cihaza erişim sağlayabiliyorum onda da google servisleri, türkçe dil desteği yok + imei repair istiyor. Sorun neyden kaynaklanıyor olabilir bilmiyorum. Cihazı açıp götürebilsem imeisini sonra attırırdım ama cihazı da açamıyorum bu şekilde en az 2bintl gidecek gibi :(

Oyla:

xqeqeret12

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şevket
Cihazım
Poco x3 Nfc
Konular
5
Arkadaşlar bilen yardım edebilecek kimse yok mu neden oluyor olabilir kısaca sorunu aşağıda özetliyeyim

cihaza tr veya global fastboot miui 14 rom yüklediğimde direk bootloopa giriyor sürekli aç kapa yapıyor
cihaza tr veya global fastboot hyperos romu yüklersem kurulum sihirbazına geliyor 20 saniye sonra cihaz kapanıyor ve bootloopa giriyor wipe data diyince tekrar sihirbaza gelebiliyorum ama yine 20 saniye içerisinde çöküyor
cihaza miui 14 çin sürümü ( google servisleri yok ) rom yüklediğimde cihaz açılıyor sıkıntısız kamera ve imei gözükmüyor ondan dolayı kullanılamaz şu an

cihazımda formatlamadan önce hyper os vardı hyper os romu flashleyip çin romdaki NOHLOS modem dosyasını flashlamayı denedim işe yaramadı yine bootloopa girdi kurulumda iken

Oyla:
Üst Alt