Çözüldü Mi 13 aod ve bildirim efekti gece çalışmıyor

umut666

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Umut
Cihazım
oneplus5
Konular
1
Merhaba. Xiaomi 13 global rom. Şöyle bi sorun var ki, bilmiyorum belki de sorun değil ama bana saçma geldi. Always on Display ve bildirim efektini şu yanlardan mavi şey yapınca veya diğerleri (ekranı yak hariç) ışığın az olduğu ortamlarda veya gece ikisi de çalışmıyor. Gece çalışmıyor ama başka bi telefonun flaşını veya odanın ışığını açınca aod çalışıyor. Aod çalışınca bildirim ışığı da geliyor. Onun dışında gece mesela bildirim gelince ekran karanlık sadece ses çıkıyor. Neden böyle? Yapmadığım ayar vs kalmadı. Sıfırlama da yaptım. 2 defa donma yaptı cihaz parmak iziyle kilit açarken acaba yazılımsal bi sorun mu? Bu telefonda bildirim ledi de yok sonuçta.

umut666

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Umut
Cihazım
oneplus5
Konular
1
Merhaba. Xiaomi 13 global rom. Şöyle bi sorun var ki, bilmiyorum belki de sorun değil ama bana saçma geldi. Always on Display ve bildirim efektini şu yanlardan mavi şey yapınca veya diğerleri (ekranı yak hariç) ışığın az olduğu ortamlarda veya gece ikisi de çalışmıyor. Gece çalışmıyor ama başka bi telefonun flaşını veya odanın ışığını açınca aod çalışıyor. Aod çalışınca bildirim ışığı da geliyor. Onun dışında gece mesela bildirim gelince ekran karanlık sadece ses çıkıyor. Neden böyle? Yapmadığım ayar vs kalmadı. Sıfırlama da yaptım. 2 defa donma yaptı cihaz parmak iziyle kilit açarken acaba yazılımsal bi sorun mu? Bu telefonda bildirim ledi de yok sonuçta.
En sonunda geri bildirim yolladım günlerdir çözüm bulamayınca, bu da gelen cevap. Sorunmuş ve farkındalarmış, bir sonraki güncellemede çözeceklermiş. Hadi inşallah, üçüncü parti uygulamalar ile bildirim ışığı vs ile uğraşmaktan iyidir her türlü yerleşik bir çözüm.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-03-20-04-36-02-429_com.miui.bugreport.jpg
    Screenshot_2023-03-20-04-36-02-429_com.miui.bugreport.jpg
    381,7 KB · Görüntüleme: 51
Oyla:

sermeydan70

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mİ 12T PRO
Konular
3
Hala bir güncelleme ve düzeltme gelmedi sanırım. Size dönüş oldumi acaba?

Oyla:

MagamedTagi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Məhəmmədtağı
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
1
Aslında Çözüm çok basit. Güvenlik uygulamasına gir, Pil'i seç. Sağ üstte Ayarlar simgesine gir Açılan pencerede en altta Senaryolarda Uyku modunu kapat
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aslında Çözüm çok basit. Güvenlik uygulamasına gir, Pil'i seç. Sağ üstte Ayarlar simgesine gir Açılan pencerede en altta Senaryolarda Uyku modunu kapat
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

umut666

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Umut
Cihazım
oneplus5
Konular
1
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Böyle bi ayar yok mi 13te.

Oyla:

MagamedTagi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Məhəmmədtağı
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
1
Son düzenleme:
Oyla:

sermeydan70

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mİ 12T PRO
Konular
3
14.0.7 güncellemesi ile sorun düzeldi. Bilginize.

Oyla: Çözüm
Üst Alt