Yardım Mi 12t cihazım ile modem uyuşmazlığı

sezo88

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sezai
Cihazım
mi6
Konular
1
Merhabalar. Arkadaşlar mi 12t cihazım ile Türk Telekom modemim arasında ilginç bir uyusmazlik var. 50 mbps internetim var diğer bütün cihazlar kablosuz 45 mbps alırken benim telefon 3 alıyor. Evde android Box var kablolu ondan hotspot açıyorum ona bağlanıyorum telefonumla 45 mbps alıyorum. Telefonu fabrika ayarına çektim olmadı modem sıfırladım olmadı ilginç bir durum. Diğer modemlerde sıkıntı yaşamıyor. Bir önerisi olan varsa sevinirim.

Emre_Akar86

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Akar
Cihazım
Mi Note 11 Pro
Konular
1
Mi 12t cihazı, bazı modemlerle bağlantı kurarken sorun yaşıyor. Bu sorunun nedeni, cihazın ve modemlerin farklı Wi-Fi standartlarını desteklemesidir. cihazın wifi ayarlarını değiştirmeyi deneyin.

sezo88

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sezai
Cihazım
mi6
Konular
1
Mi 12t cihazı, bazı modemlerle bağlantı kurarken sorun yaşıyor. Bu sorunun nedeni, cihazın ve modemlerin farklı Wi-Fi standartlarını desteklemesidir. cihazın wifi ayarlarını değiştirmeyi deneyin.
Nasıl bir yol izlemem gerekiyor telefona baktım ama wifi 4 kullanıyor modem cihaz da ondan bağlı degistirelebilen birşey değil sanırım yeni modem mi geçmem lazim

netlogger

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi
Konular
7
Rastgele MAC adresi alarak mı bağlanıyorsunuz, onu değiştirmeyi deneyin

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Nasıl bir yol izlemem gerekiyor telefona baktım ama wifi 4 kullanıyor modem cihaz da ondan bağlı degistirelebilen birşey değil sanırım yeni modem mi geçmem lazim
dns değişmek bazen çözüm olabiliyor ama bazen de daha kötü yapabiliyor. gerçi 3 mbpsden kötüsü var mı. var ben bazen 0.9a düşüyorum. apartmanın fiber altyapısında sorun olduğundan

raifcevherliol

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
raif
Cihazım
12T
Konular
18
bence modem wifi kanalını değiştir oto değil de 1,3,6 gibi sırayla deneyerek hangisinde düzgün hız veriyor ona bak

Üst Alt