Yardım Mi 11t Twitter giriş sorunu

sezginmutlu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sezgin
Cihazım
Xiaomi 11t
Konular
1
Selamün aleyküm değerli arkadaşlar.
Xiaomi 11t cihazıma Twitter indirdim ama hesabıma giriş yapamıyorum.BİR SORUN OLUŞTU LÜTFEN TEKRAR DENE diyor sürekli olarak.Cihaz yurtdışı ama daha imei atılmadı, MIUI Global 13.0.5 kararlı sürümü kullanıyor.

İsmaillusul

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi 11T
Konular
8
Selamün aleyküm değerli arkadaşlar.
Xiaomi 11t cihazıma Twitter indirdim ama hesabıma giriş yapamıyorum.BİR SORUN OLUŞTU LÜTFEN TEKRAR DENE diyor sürekli olarak.Cihaz yurtdışı ama daha imei atılmadı, MIUI Global 13.0.5 kararlı sürümü kullanıyor.
Selamlar aynısı bende vardı şöyle çözdüm. Uygulamanın üzerine uzun basın çıkan menuden ARA ya basın giriş yapın.

111tnes

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
dali
Cihazım
mi11t
Konular
0
bu durumun başka bir çözümü var mı

deezy154

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yigit
Cihazım
xiaomi 11t
Konular
3
bu durumun başka bir çözümü var mı
google'a twitter login yazıp ilk çıkan siteye tıklayın (bu noktada twitter uygulamasına yönlendirmesi lazım) eğer işe yaramaz ise firefox indirip oradan yapım ve sağ üstteki üç noktaya basıp "uygulamada aç" diyin. giriş ekranı geliyor olması lazım

MalamadreX

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 6
Konular
14
Hepsi birer çözüm ama neden bunlarla uğraşmak zorunda kalıyoruz ? Bu adamlar yazılım konusunu ne zaman çözecek acaba !

21081111RG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

deezy154

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yigit
Cihazım
xiaomi 11t
Konular
3
Hepsi birer çözüm ama neden bunlarla uğraşmak zorunda kalıyoruz ? Bu adamlar yazılım konusunu ne zaman çözecek acaba !

21081111RG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
ben de aynı fikirdeyim. bu platformu 2011 senesinden beri kullanırım. eskiden sürekli bir heyecan, yeni özellikler ve geliştirmeler vardı ama 2016'dan beri gelen yenilikler çok yavaşladı. sanki twitter kendi haline bırakılmış gibi bi his vardı. 2 defa durduk yere hesabım kapatıldı, destekle iletişime geçtim. 1 ay oldu hala dönen yok. kaç senedir ne bir görsel yenilik, ne yeni bir özellik yok. bana öyle geliyor ki twitter ölmek üzere. umarım yanılırım

Üst Alt