Yardım Mi 11T telefonumun yardıma ihtiyacı var

trsalgado

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
s4
Konular
19
mi 11t telekomun sitesinde volte vs destekliyor görünüyor ama volteyi aktif etmeye çalıştığım zaman cihaz desteklemiyor diyor, birde tuşlu telefon imei atılmış redmi note 5 de bile 4g sorunsuz çalışıyor, mi 11t de operatörle ilgili bir sorun var, cihazı listeye eklemeleri lazım

ibrahimcaltak38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 11 t
Konular
8
mi 11t telekomun sitesinde volte vs destekliyor görünüyor ama volteyi aktif etmeye çalıştığım zaman cihaz desteklemiyor diyor, birde tuşlu telefon imei atılmış redmi note 5 de bile 4g sorunsuz çalışıyor, mi 11t de operatörle ilgili bir sorun var, cihazı listeye eklemeleri lazım
Teşekkürler inş düzelir hemen çok sıkıntılı

ibrahimcaltak38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 11 t
Konular
8
Sorunum halen devam ediyor 4.5g desteklemiyor diyor cihaz var mı önerisi düşüncesi fikri olan ?

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
Arkadaşlar selamün aleyküm, ben 4 gün önce mi11t cihaz aldım hattım 4.5 g destekli ama cihaz 4.5g destekli değil diye gözüküyor Türkcell müşteri hizmetlerini aradığım da ve bu yüzden internetim aşırı kötü ping MS sıkıntısı indirme ve kopma sorunları yaşıyorum , cihazım yurtdışı cihaz ve imei fabrika çıkış imeisi 4 ay sonra kapanacakmış ben başka imei attırmadım henüz .. internet ile ilgili olan sıkıntılarım ve 4.5g desteklemiyor hatasının sebebi nedir rica ediyorum kafayı yiycem.
Rom değiştirin bide öyle deneyin

'Unnamed

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Unnamed
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Her bi şey
Konular
3
Hocam şu cihaza başka birinin hattını takıp deneyin veya sizin hattı başka bir cihaza takın olayın ne olduğu netleşsin.
Bu hususa öncelik verin. Sorunun neyden kaynaklandığını öğrenmeden tavsiye çözümleri uygulamayın. Aksi takdirde duruma karma hal aldırıp onu zorlaştırsınız

ibrahimcaltak38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 11 t
Konular
8
Bu hususa öncelik verin. Sorunun neyden kaynaklandığını öğrenmeden tavsiye çözümleri uygulamayın. Aksi takdirde duruma karma hal aldırıp onu zorlaştırsınız
Başka hat taktığımı diğer cevapta söylemiştim. Yine aynı sıkıntı devam ediyor . Hattınız 4.5g ile uyumlu ancak cihazınız uyumlu değildir . Hatası devam ediyor

Üst Alt