Rom Mi 11t pro V14.0.3.0.TKDEUXM

raizelsama53

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kerem
Cihazım
Poco x3 pro
Konular
9
Aynı problem bende de var m11 t Pro kullanıyorum. Önceki sürümlerde hiç böyle bir problem yaşamadım ilk defa MIUI 14'e güncelleyince karşı taraf telefonu önce kapatınca telefonum kapanıyor ve yanlış değilsem kendi kendine de kapanıyor sizce güncelleme beklemeli miyim telefon yurtdışı henüz daha kayıtlı değil ne yapmalıyım ne tavsiye edersiniz
Hocam şuan miui 14 kullanmanın bir manası yok 11t pro da yenilik yok stabilizasyon yok sadece bug dolu bir sürüm şuan beta sürümü sonuçta ben geri miui 13 e geçtim 14 te kalmamanızı tavsiye ederim

Mustafa.01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mstfa
Cihazım
11T Pro
Konular
1
Hocam şuan miui 14 kullanmanın bir manası yok 11t pro da yenilik yok stabilizasyon yok sadece bug dolu bir sürüm şuan beta sürümü sonuçta ben geri miui 13 e geçtim 14 te kalmamanızı tavsiye ederim
Hocam nasıl geri 13 e dönebilirim ? Cihaz yurt dışı IMEI kayıtsız daha

Mustafa.01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mstfa
Cihazım
11T Pro
Konular
1
Hocam bootloader kilidi açık ise mi firm üzerinden istediğiniz bölgenin romunu indirip mi flash uygulaması üzerinden kurabilirsiniz
Hocam muhtemelen açık değildir. Bu konu hakkında pek bilgim yok açıkçası. Kilit açmam durumunda sürüm vs yüklersem imei atılır mı ?

raizelsama53

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kerem
Cihazım
Poco x3 pro
Konular
9
Hocam muhtemelen açık değildir. Bu konu hakkında pek bilgim yok açıkçası. Kilit açmam durumunda sürüm vs yüklersem imei atılır mı ?
Hocam telefonu yeniden başlatın açık kilit simgesi varsa işlem yapabilirsiniz yoksa kilit açmayı anlatırım

championee

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dursun Aydın
Cihazım
Poco f5 pro
Meslek
Güvenlik
Konular
26
Bl kilidiniz açıksa hiç uğraşmayın by joker rom yükleyin miui tabanlı hem arındırılmış hem daha fazla özelleştirme ve ısınma donma yok!

fureagle

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi 11T Pro
Konular
3
Aynı problem bende de var m11 t Pro kullanıyorum. Önceki sürümlerde hiç böyle bir problem yaşamadım ilk defa MIUI 14'e güncelleyince karşı taraf telefonu önce kapatınca telefonum kapanıyor ve yanlış değilsem kendi kendine de kapanıyor sizce güncelleme beklemeli miyim telefon yurtdışı henüz daha kayıtlı değil ne yapmalıyım ne tavsiye edersiniz
Aynı telefonu bende kullanıyorum miui 14 benimkide ancak telefonun kspsnmasi ile ilgili hiç sorun yaşamadım 3 gündür.

Mustafa.01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mstfa
Cihazım
11T Pro
Konular
1

raizelsama53

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kerem
Cihazım
Poco x3 pro
Konular
9
Hocam yokmuş dikkat ettimde
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

çok garip hocam bende çöküyor direk
Hocam ayarlara girip telefon hakkında kısmında miui sürümü yazan yere 5 kere tıklayın geliştirici seçenekleri açılacak ek ayarlar kısmında miui kilit açma ayarına girin oradan hesabınızı ekleyin Mi Unlock Tool – Xiaomi Tools buradan mi unlock uygulamasını yükleyip telefonu ses kısma ve güç tuşuna basılı tutarak fastboot moda sokun ama telefon kendini sıfırlayacaktır bu işlem sürecince yedeğinizi almayı unutmayın şansınıza ya hemen açacak veya bir süre belirtecek o süre sonunda açacaktır kilidi bu işlemi yaptıktan sonra tekrardan yazın devamı için yardımcı olurum

methcnnbs

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Berat
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
12
Bl kilidiniz açıksa hiç uğraşmayın by joker rom yükleyin miui tabanlı hem arındırılmış hem daha fazla özelleştirme ve ısınma donma yok!
Joker face romu nasıl kurdunuz okadar denedim sürekli hata veriyor romu flashlarken.

Üst Alt