Yardım Mi 11T pro son güncelleme SIM sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ayse8383884

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ayşe
Cihazım
Mi 11T pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
1.0.2.0.UKDEUXM
Telefon Modeli
Mi 11T pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Mi 11T pro cihazımda som hyperOS güncellemesinden sonra telefonumu ilk açtığımda sim lerim normal şekilde sinyal alıyor fakat birkaç dakika sonra kendi kendine kapanıyor. Aynı şekilde uçak modunu kapatıp açınca da oluyor bu durum. Telegonu kapatıp açmayı ve uçak modunu vs denedim düzelmiyor. Güncellemeden önce hiç sorunsuz çalışıyordu. Acil çözüm lazım. Ne yapmam gerekiyor? Nasıl düzeltebilirim?

ayse8383884

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ayşe
Cihazım
Mi 11T pro
Konular
1
Kullanıcı uygunsuz dil kullanımı nedeni ile uyarı cezası almıştır.
benim tahmin yeteneğim yok kahin değiliz.. kusura bakmayın. Siz yazmadan tahmin edemiyoruz.. Daha o özellik bizde açılmadı.

Nihayet verdiğiniz bilgiler doğrultusunda verilebilecek tavsiye; cihazı sıfırlayın. Düzelmez ise garantiye gönderin.. Tabi garanti yoksa da tamire vereceksiniz..
Cihazı da bağlantı ayarlarını da zaten sıfırladım ve yine aynı güncelleme geliyor halen de daha deniyorum. Sıkıntı sadece son güncelleme. Ben de biliyorum garantiye vermeyi veya tamire göndermeyi fakat buradan yardım almaya çalıştım ilk önce, siz de çok yardımcı oldunuz, malum döneminizde rahatsız ettim kusura bakmayın, sağolun 😊 iyi günler

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Cihazı da bağlantı ayarlarını da zaten sıfırladım ve yine aynı güncelleme geliyor halen de daha deniyorum. Sıkıntı sadece son güncelleme. Ben de biliyorum garantiye vermeyi veya tamire göndermeyi fakat buradan yardım almaya çalıştım ilk önce, siz de çok yardımcı oldunuz, malum döneminizde rahatsız ettim kusura bakmayın, sağolun 😊 iyi günler
dedim ya siz zaten her şeyi biliyorsunuz, takıldığımız konularda bilgi almak için engin tecrübelerinize başvururum. İnşallah çözersiniz iyi forumlar..

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
284
Hocam, konuyu yeni gördüm, yazılanları okuyunca, çok sinirlendim, Size karşı olan üslup hiç de hoş değil, ben işte bu nedenle sizi sabrınızdan dolayı tebrik ediyorum

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Hocam, konuyu yeni gördüm, yazılanları okuyunca, çok sinirlendim, Size karşı olan üslup hiç de hoş değil, ben işte bu nedenle sizi sabrınızdan dolayı tebrik ediyorum

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk
hocam ben paramla hizmet almaya gittiğim bir işletmeyle bile böyle konuşamam. Bende üzülüyorum ama yapacak bir şey yok maalesef. Yozlaşıyoruz, kültürümüzden çok uzaklaştık..

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt