Çözüldü mi 11t pro imei

MchTHsyN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mücahit
Cihazım
Xaomi Note 8
Konular
6
s.a herkeze iyi forumlar arkadaşlar
uzaktan imei işlemi yapabilen arkadaş bana ulaşırsa sevinirim.

ademacar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Mi 11T PRO
Meslek
makine mühendisi
Konular
14
PROYA uzaktan atılmıyor. içi açılıp direnç değişimi gerekiyor

ademacar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Mi 11T PRO
Meslek
makine mühendisi
Konular
14
bu işlem telefonu sıfırlıyor mu?
boot kilidini açmışşsan gerek yok. Ben aldığım hafta kilitini açtım. tüm yedeklerimi yükledim. seneye ağustosa kadar beklicem belki yazılımla yolunu bulurlar. internette videoları var anakartın üstündeki kapağı kesip direnci söküyorlar pek içime sinmedi. yada bekleyip 12t ye geçerim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

boot kilidini açmışşsan gerek yok sıfırlanmaz. Ben aldığım hafta kilitini açtım. tüm yedeklerimi yükledim. seneye ağustosa kadar beklicem belki yazılımla yolunu bulurlar. internette videoları var anakartın üstündeki kapağı kesip direnci söküyorlar pek içime sinmedi. yada bekleyip 12t ye geçerim.

mutlumuncak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mutlu
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
1
üstat sen nasıl imei attırdın mı? daha önce yurtdışı cihaz kullanmadım ama fiyatlar malum ben de 11T-Pro aldım cihazı ama imei için ocak'tan sonra dediler. ama direnç değişimi filan bir şey söylemediler. Herhalde yazılım ile yapacaklar. Biraz kafam karıştı aydınlatabilirsen sevinirim.
Şunu sorayım yazılım ile yapıldığında android sürüm güncelleme yapamıyor muyuz? Yada telefona reset attığımızda tekrar mı imei atmak gerekiyor?

MchTHsyN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mücahit
Cihazım
Xaomi Note 8
Konular
6
Direnç işlemi yapılmış olarak aldım ben fakat bootloader kilidini açınca imeiler gitti sonra telefonu aldığım yerin telefoncusu uzaktan bağlanıp halletti işimi

cahiladam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
11tpro
Konular
0
Merhabalar, 11t pro aldım daha gelmedi. Bir süre kullandıktan sonra imei atılması gerektiği söylendi. Direnç yöntemiyle imei atılacak. Cihaz geldiğinde şunları şunları yap diyeceğiniz yöntemler var mıdır? Yıllardır iphone kullandım ilk defa androide geçiyorum, bu konuda cahilim biraz.

Yedekleme vs. ya da bootloader kilidini acayım mı, TWRP diye yöntemler varmıs sanırım bunları deneyeyim mi?

Bunları yapsam bile sonrasında sıfırlama gibi herhangi bir aksilik durumunda ben tekrar telefonun açılmasını saglayamam herhalde değil mi?

Direnç değişimi sonrası güncelleme yapabilir miyim telefona? Teşekkürler..

mesajdefteri

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Xiaomi Mı Pr
Konular
4
Merhaba, 11t pro cihazımda direnç değişimi işlemi yapıldı ve imei'ler uygulandı. Avrupa kararlı rom ile kurulum yapılmış. Ancak ben Endonezya romunu kurmak istiyorum. Mifash ile Endonezya romunu bootloader kilidini kapatarak kursam imei'ler için sorun olur mu?

2107113SR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ademacar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Mi 11T PRO
Meslek
makine mühendisi
Konular
14
Merhaba, 11t pro cihazımda direnç değişimi işlemi yapıldı ve imei'ler uygulandı. Avrupa kararlı rom ile kurulum yapılmış. Ancak ben Endonezya romunu kurmak istiyorum. Mifash ile Endonezya romunu bootloader kilidini kapatarak kursam imei'ler için sorun olur mu?

2107113SR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sıkıntı olmaz

Üst Alt