Yardım Mi 11t pro 1 haftada kafayı yedirtti yardım edin lütfen

Kyoraku67

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali UZUN
Cihazım
Mi 11t pro
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui global 13.0.7
Telefon Modeli
Xaomi 11t pro 5g
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Aldığım gün farkettim ki batarya aşırı gidiyor telefonun özelliği 120 hz ama ben kullanamıyorum. 60 hzde de hiç bişey yapmasam dahi günü çıkartmıyor. Buda yetmezmiş gibi daha hızlı erimeye başladı vede salak salak sorunlar telefon cebimde iken biri aradığında açmalar, kulağımda konulurken kapanmalar, kendi kendine kamera açmalar saçma sapan şeyler okuyor telefonla konuşamıyacaksam 120 hz kullanamıyacaksam ne yapabilirimki başka. Ayrıca 120 hzde mükemmel değil ekran titriyor bazı oyun ve videolarda.

gencoo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hasan
Cihazım
iphone6s
Konular
19
aynı cihazı kullanıyorum yaşadığın hiçbir sorunu yaşamıyorum bende 2 hafta oldu kullanmaya başlayalı..

cihazında sorun olabilir mi

Oyla:

ekinox122

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eko
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Harekat Memuru
Konular
9
Aynı cihazı 2 aydır kullanıyorum hiçbir benzer belirti yaşamadım ısınma hariç, cihazda sarjda oyun oynarken ısınma durumu oluyor ve bu işlemcinin ısınma sorunu olduğu bilinmekte kimisi modül kurarak ısınmadan dolayı işlemcinin kendisini kısıtlamasıni vs sağlıyor bu şekilde kullananlar mevcut ne kadar sağlıklı orası tartışılır. Bu arada o modülü bilen bana dönüş saglayabilir mi :)

Oyla:

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
Aldığım gün farkettim ki batarya aşırı gidiyor telefonun özelliği 120 hz ama ben kullanamıyorum. 60 hzde de hiç bişey yapmasam dahi günü çıkartmıyor. Buda yetmezmiş gibi daha hızlı erimeye başladı vede salak salak sorunlar telefon cebimde iken biri aradığında açmalar, kulağımda konulurken kapanmalar, kendi kendine kamera açmalar saçma sapan şeyler okuyor telefonla konuşamıyacaksam 120 hz kullanamıyacaksam ne yapabilirimki başka. Ayrıca 120 hzde mükemmel değil ekran titriyor bazı oyun ve videolarda.
Kayıtlı cihaz mı yoksa IMEI işlem görmüş mü?

Oyla:

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Öncelikle daha önceki cihazınız neydi ?
Akıllı telefon kullanımı konusunda ne seviyede olduğumuz da önemli. Forumda pil tüketimi konusunda ipuçları bulabilirsiniz.
Sanırım biraz kurcalamanız gerekiyor.

Oyla:

Kyoraku67

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali UZUN
Cihazım
Mi 11t pro
Konular
2
Öncelikle daha önceki cihazınız neydi ?
Akıllı telefon kullanımı konusunda ne seviyede olduğumuz da önemli. Forumda pil tüketimi konusunda ipuçları bulabilirsiniz.
Sanırım biraz kurcalamanız gerekiyor.
Mate 20 lite. Pil ile ilgili tüm ayarları yaptım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aynı cihazı 2 aydır kullanıyorum hiçbir benzer belirti yaşamadım ısınma hariç, cihazda sarjda oyun oynarken ısınma durumu oluyor ve bu işlemcinin ısınma sorunu olduğu bilinmekte kimisi modül kurarak ısınmadan dolayı işlemcinin kendisini kısıtlamasıni vs sağlıyor bu şekilde kullananlar mevcut ne kadar sağlıklı orası tartışılır. Bu arada o modülü bilen bana dönüş saglayabilir mi :)
Bende aksine hiç ısınmıyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kayıtlı cihaz mı yoksa IMEI işlem görmüş mü?
Henüz imei işlem görmedi ama yurt dışı. İmei atılacak kapanmadan önce

Oyla:

Burak Soysal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi 10T
Konular
27
endonezya romu yüklü değilse bu romu denemenizi tavsiye ederim

Oyla:

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Rom ve sürüm düşürmenizde fayda var bu şekilde sorunuz çözülecektir eu veya endonezya rom krumanız sağlıklıdır

Oyla:
Üst Alt