Soru mi 11T kayıt olayı çözülmüş

mcaglarr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
note3pro
Konular
49
Ben olsam almam hem para verip hem bu kadar uğraşmaya değmez

bu neden benim aklıma gelmedi valla kınıyorum şimdi kendimi!
ya arkadaş biraz empati yapın empati. kendi alışkanlıklarınızla kendi maddi durumunuzla cevap vermeyin karsıdaki insanın yerine koyun kendinizi öyle cevap verin mesela;
şunu diyebilirsiniz; ya görünen o ki sıfır 11t 9600 veremiyorsun 2.el kaçağına (misal)7000 vereceğine 7000 ver sıfırını "...." şunu al desen daha iyi olmaz mı?

Nurullah6547

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NURULLAH
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
6
bu neden benim aklıma gelmedi valla kınıyorum şimdi kendimi!
ya arkadaş biraz empati yapın empati. kendi alışkanlıklarınızla kendi maddi durumunuzla cevap vermeyin karsıdaki insanın yerine koyun kendinizi öyle cevap verin mesela;
şunu diyebilirsiniz; ya görünen o ki sıfır 11t 9600 veremiyorsun 2.el kaçağına (misal)7000 vereceğine 7000 ver sıfırını "...." şunu al desen daha iyi olmaz mı?
1. Senin alacağın telefondan alamıyorum. Maddi durumum o kadar iyi değil.
2. Empati yaptığım için alma diyorum az para değil ve IMEI sorunu hala muamma yani elinde patlayabilir.
3. Burda elimden geldiği kadar bildiklerimi aktarmaya çalışıyorum. Senin konunu es geçebilirdim ve keşke es geçseydim. Çünkü söylediğimizin altında art niyet arıyorsun. Geçmişime baktığımda elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyorum.
4. IMEI atılmıyor kardeşim telefoncular elindekini çıkarmak için atıyoruz diyor tanıdık ise eğer IMEI atma garantisi almadan bulaşma. Sana fiyat bilgisi de veriyim. Yaşadığım yerde 8/256 5700 civarı. Saygılar

mcaglarr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
note3pro
Konular
49
işte bu 👍çok teşekkür ediyorum:)

kadircik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
abidin
Cihazım
xioami
Konular
0
IMEI düşer evet ama efs yedeği alıp restore yapılabilir bana göre mi 10 t sonrası çıkan diot değişimi yapılacak cihazlar alınmaz hocam
diot değil diyod doğrusu sökülen o değil adı direnç.

Üst Alt