Yardım Mi 11T Hyper Os Gelmedi

BRuTaL

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Merhaba arkadaşlar telefonum, Mi 11T 14.0.4.0 TKWTRXM sürümünü kullanıyorum Hyper OS gelmedi. Neden gelmez ve gelmesi için ne yapmalıyım ?

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Türkiye romu için henüz HyperOS yayınlanmadı çünkü hocam. Global ve EEA romları için mevcut şu anlık.

gobrasoft

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
s7edge
Konular
1
Bana geldi. Kesinlikle yüklemeyin. Hatalar ile dolu. Anlatmaya kaksam sayfa yetmez. Birkere izinler ile alakalı ciddi sorunlar var. Uygulamalar sürekli izin istiyor. İzin veriyorum bir süre sonra izin unutulmuş oluyor. Yane güncellemeyi zaten yükledikten sonra tüm uygulama izinlerim sıfırlandı. hane kabul ediyorum yok sonradan tekrar istiyor. Mobil şebeke bazen gidiyor açmama rağmen gelmiyor telefon baştan başlayuınca düzeliyor. Whatsap kamera görmüyor. Arka kamera çalısmıyor ön kamerada sorun yok. Sistemde uygulamalrda güncelleme olmamasına rağmen sürekli güncelleme var uyarısı alıyorum. Ayrıca telefon bariz şekilde yavaşladı. Bazen saniyelerce bekletebiliyor geçişlerde. Uygulamalarımın bir çoğu bu uygulama eski bir android sürümü için yapılmış uyarısı veriyor. Hane bunu esgeçtim hata olarak kabul etmiyorum ama rahatsız edici oluyor. Detaylı kontrol etsem birçok hatanın daha olduğuna eminim. Bakalım umarım bir güncelleme verirler bu hatalar ile ilgili.

Bitane daha aklıma gelmişken yazayım. Performans olarak kısıtlama yapmış olabilirler bu yazılım ile. Çünkü ben daha önceden ps2 emülatörü ile Gran Turismo oyununu bu cihazda takılmadan oynayabilirken bu güncellemeden sonra artık takılmalar olmaya başladı. Cihaz resmen can çekişiyor oyunda. Deme o ki yükleyecek olanlar birdaha düşünsün bence.

Lionheart_34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nihat
Cihazım
Redmi Not 7
Konular
4
2021 çıkışlı 11t Pro için And.14 ve HyperOs güncellemesi dağıtıldı öncelik her zaman olduğu gibi Avrupa'da, 2023 çıkışlı Redmi Note12 Pro için ise sadece HyperOS verildi, Android 14 tarih olunca belki gelir ya da hiç gelmez.

Üst Alt