Çözüldü Mi 11T Güç Tuşu Aşırı Isınıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lokimp4

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hakkı
Cihazım
Xiomi Mi 10T
Konular
3
Güç tuşu telefonu açtığım gibi aniden aşşırı ısınmaya başlıyor. kullanılamayacak kadar ısınıyor. kapattığımız gibi soğuyor. forumlarda benzer şikayetler görmüştüm. yurtdışı olduğu için garantiye götüremiyorum. sıradan telefoncularında bundan anlayacağını sanmıyoruz. ne yapabiliriz bilen var mı

Çözüm
Parmakizi kullaniyorsaniz onu devre disi birakin. Veya ayarlar arama yerine Yetkilendirme ve geri al yazin ilk cikan secenege tiklayin guvenlik haric diger tum uygulamalarin yetkilendirmesini geri cekin. Pil kullanim kismini kontrol etmeyi unutmayin.
Umarim duzelir
Telefoncuya götürdük güç tuşu kısa devre falan dedi. değişmesi lazım diye. çakma bi tane taktı 400tl halloldu şuan

turksohbet

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ramazan
Cihazım
poco x3 nfc
Konular
22
Parmakizi kullaniyorsaniz onu devre disi birakin. Veya ayarlar arama yerine Yetkilendirme ve geri al yazin ilk cikan secenege tiklayin guvenlik haric diger tum uygulamalarin yetkilendirmesini geri cekin. Pil kullanim kismini kontrol etmeyi unutmayin.
Umarim duzelir

Oyla:

lokimp4

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hakkı
Cihazım
Xiomi Mi 10T
Konular
3
Umarim duzelir
Telefoncuya götürdük güç tuşu kısa devre falan dedi. değişmesi lazım diye. çakma bi tane taktı 400tl halloldu şuan

Oyla: Çözüm

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RN9 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
130
Konuyu uygun bölüme taşıyıp mesajınızı çözüldü olarak işaretledim.

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt