Yardım Mi 11t el yakma ,radyasyon , sıcaklık , garip bir sorunum var

atmacamustafa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
note 8 pro
Konular
3
Arkadaşlar merhaba , telefonum mi 11t 128gb global sürüm MIUI 14.0.4.0 tkweuxm
Telefonum aldığımda ısınma problemi oyun oynarken yarım saat sonra oluyordu evet. Ama artık sosyal medyada gezerken de sıcak.
Şimdi sıcak diyeceğim ama kaç derece olması gerektiğini bilmiyorum. Mobil veride hep ısınırdı şimdi wifi de de ısınıyor. Batarya sıcaklığı uygulamasından baktım 38.5 derece şarjda iken 41i görebiliyor. Normal kullanımda yine ısınmaya göre değişiyor ama 120hz mobil veride kullanınca 40 dereceleri görüyorum. Şu an bu gönderiyi yazarken 120hz açtım 36- 38 derece mobil veride Instagramda 39-40 oluyor. Isınma da arkası sıcak işte el yakar mı hayır yani 50 derece falan olduğunu düşünmüyorum ama sıcaklığı bariz var.
Cod oyununda 42yi gördüm 5dk da .

Başlıkta belirttiğim garip bulduğum olay ise
Normal kullanımda elime ısı geliyor bunu anlıyorum ama bıraktıktan sonra elim yanmaya devam ediyor. Rahatsızlık da veriyor. Bende acaba bu ısı değil de radyasyon mu diye düşünmeye başladım.
Telefon yurt ışı IMEI atılmış.atılmadan önce de ısınma oluyordu ama bir süre oyun oynuyordum şimdi hemen ısınıyor.

Son düzenleme:

batuyaral3535

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
batuhan
Cihazım
Mi 11t
Konular
2
Arkadaşlar merhaba , telefonum mi 11t 128gb global sürüm MIUI 14.0.4.0 tkweuxm
Telefonum aldığımda ısınma problemi oyun oynarken yarım saat sonra oluyordu evet. Ama artık sosyal medyada gezerken de sıcak.
Şimdi sıcak diyeceğim ama kaç derece olması gerektiğini bilmiyorum. Mobil veride hep ısınırdı şimdi wifi de de ısınıyor. Batarya sıcaklığı uygulamasından baktım 38.5 derece şarjda iken 41i görebiliyor. Normal kullanımda yine ısınmaya göre değişiyor ama 120hz mobil veride kullanınca 40 dereceleri görüyorum. Şu an bu gönderiyi yazarken 120hz açtım 36- 38 derece mobil veride Instagramda 39-40 oluyor. Isınma da arkası sıcak işte el yakar mı hayır yani 50 derece falan olduğunu düşünmüyorum ama sıcaklığı bariz var.
Cod oyununda 42yi gördüm 5dk da .

Başlıkta belirttiğim garip bulduğum olay ise
Normal kullanımda elime ısı geliyor bunu anlıyorum ama bıraktıktan sonra elim yanmaya devam ediyor. Rahatsızlık da veriyor. Bende acaba bu ısı değil de radyasyon mu diye düşünmeye başladım.
Telefon yurt ışı IMEI atılmış.atılmadan önce de ısınma oluyordu ama bir süre oyun oynuyordum şimdi hemen ısınıyor.
Hocam bendede aynı cihaz bende aynı şekilde oyun vs kullanırken soğutucu alın bence ben öyle yapıyorum baya fark ediyor işlemci güçlü olduğu için birde rom çokta stabil değil bu işlemciye göre ısınması normal

atmacamustafa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
note 8 pro
Konular
3
Maalesef sosyal medyada bile rahatsız ediyor. Sanki ucuz dandik seri cihazlar gibi. Kaldı ki mi serisi red mi serisi değil. Yani bu cihazı açık havada Instagram da gezmek için bile kullanamıyorum sıcaklıktan. Ama cihaz stabil. Donma kasma yok. Yani bu elimi bıraktıktan sonra bile yakması kafama çok takıdı

Üst Alt