Çözüldü mi 11 (venus) rom indiremiyorum

emrekynk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emre
Cihazım
xiaomi mi 11
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
global 12.5.9
Telefon Modeli
mi 11 venus
Bootloader Kilidi
Açık
merhaba telefonum direnç kayıtlı kapandı, açıyorum mi logosundan sonra ekran siyah kalıyor bişi olmuyor fastboot ekranını açabiliyorum yeni bir rom kurayım dedim cihaza miu13 ya da 14 kurulmuyor 12.5.xx bişi lazım mifirm sitesinden indirmeye çalıştığımda da 25kbs ile indiriyor elinde global 12.5.9, 12.5.11 vb rom olan varsa herhangi bir siteye upload edip linkini verebilir mi acaba çok memnun olurum ya da bigota.d yavaş indirme sorununu çözmek için ne yapabilirim?

Çözüm
bu tarz eski bir rom indirmek isteyen olur da benim gibi yeni xiaominin token olayından dolayı 25kbs ile indirip problem yaşarsa diye şöyle bir çözüm buldum paylaşayım bitcomet adlı torrent yazılımını indirip linkini https olarak ona yapıştırın ve number of connections sayısını 200 yapın bu sayede çok hızlı bir şekilde indirebilirsiniz

furkan0412

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
0
xiaomifirmwareupdater bu siteyi kullanın indir deyince alternatifler var oradan yüksek hızlı indiren olabilir

Oyla:

emrekynk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emre
Cihazım
xiaomi mi 11
Konular
1
kontrol ettim ama yine sadece bigota.d var 25kbs ile indiriyor 3 gün diyor

Oyla:

emrekynk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emre
Cihazım
xiaomi mi 11
Konular
1
bu tarz eski bir rom indirmek isteyen olur da benim gibi yeni xiaominin token olayından dolayı 25kbs ile indirip problem yaşarsa diye şöyle bir çözüm buldum paylaşayım bitcomet adlı torrent yazılımını indirip linkini https olarak ona yapıştırın ve number of connections sayısını 200 yapın bu sayede çok hızlı bir şekilde indirebilirsiniz

Oyla: Çözüm
Üst Alt