Soru Mi 11 Ultra Pixel Os

Mazlumchalisir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MRight
Cihazım
Mi9T
Konular
26
Herkese merhaba. Mi 11 ultra için pixel experince, evolution x veya benzeri custom romlar var mı? Biraz araştırdım bulamadım.

_yasin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
S23U 12/256
Konular
6
Var ancak 11 Pro için yapılmış. 11 Ultra'ya yükledim, stabil çalışıyor. Arka ekran ve 120x zoom yok. Lineage de Ultra için unoffical hazırlanmış bir ROM var. o ROM için de bahsettiğim özellikler çalışmıyor. Yine de yüklemek isterseniz Lineage'yi öneririm. Gece 2-3 gibi %100 şarj ile bıraktım, sabah 8'de baktığımda halen %100 şarj gösteriyordu. Ekran açıkken diğerlerinden farkı yok.
Bu ROM'ları kullanabilirsiniz. 11 Pro için ancak Ultra için de kullanılır.
(Pro)
(Pro)
(Ultra)
(Pro)
(Pro-Güncel değil)
Pixel Experience 11 Pro için var ancak onu hiç denemedim. Siz uzun süre kullanır mısınız bilemem ama ben her denememde 2 günden fazla dayanamadım, MIUI'ye geri döndüm.​

Drxx

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Okyay
Cihazım
Mi 11 ULTRA
Konular
1
Var ancak 11 Pro için yapılmış. 11 Ultra'ya yükledim, stabil çalışıyor. Arka ekran ve 120x zoom yok. Lineage de Ultra için unoffical hazırlanmış bir ROM var. o ROM için de bahsettiğim özellikler çalışmıyor. Yine de yüklemek isterseniz Lineage'yi öneririm. Gece 2-3 gibi %100 şarj ile bıraktım, sabah 8'de baktığımda halen %100 şarj gösteriyordu. Ekran açıkken diğerlerinden farkı yok.
Bu ROM'ları kullanabilirsiniz. 11 Pro için ancak Ultra için de kullanılır.
(Pro)
(Pro)
(Ultra)
(Pro)
(Pro-Güncel değil)
Pixel Experience 11 Pro için var ancak onu hiç denemedim. Siz uzun süre kullanır mısınız bilemem ama ben her denememde 2 günden fazla dayanamadım, MIUI'ye geri döndüm.​
Teşekkürler güncel inceleme için ... Ben de global ve elite rom kurdum son zamanlarda elite şarj konusunda saçmalamaya başladı .. MiuiTN denemeyi düşünüyordum onu da iyi anlatmıyorlar .. Geriye kala kala Eu var bir de endonezya rom stabilite ve performansını anlata anlata bitiremiyorlar denemeyi düşünüyorum sen ne dersin ...

_yasin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
S23U 12/256
Konular
6
Geriye kala kala Eu var bir de endonezya rom stabilite ve performansını anlata anlata bitiremiyorlar denemeyi düşünüyorum sen ne dersin ...
Endonezya denemedim. MIUI tabanlı olarak sadece Xiaomi.EU beta kullandım. Şu ana kadar şikayetim olmadı. 22/09/2023 tarihinden itibaren Mi 11 serisi için beta yayınlar durdurulacak. O tarihten sonra da stabil Xiaomi.EU ile devam ederim.​

ilkeraslantas

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ilker
Cihazım
K20 Pro
Konular
2
Ben hepsini kullandım. En beğendiğim Evo ve crdroiddi.

Drxx

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Okyay
Cihazım
Mi 11 ULTRA
Konular
1
11 ultra kamera performansını etkilemeyecek bir rom arıyorum

Üst Alt