Soru Mi 11 Ultra icin Kamera GCAM uygulaması Arıyorum

azizomerr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
aziz
Cihazım
a1
Konular
8
11 Ultra için denenmiş sorunsuz düzgün çalışan Gcam kurmak istiyorum. Stock kameraya göre çok daha iyi olduğu söyleniyor denemek istiyorum. Endonezya sürüm 13.0.5 kurulu. Nereden nasıl indirebilirim acaba?

olytncl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Olcay
Cihazım
Mi10-11 Ultra
Konular
1

Tüm forumları gezebilirsiniz.4pda dahil daha iyi bir ayar yok.Ve geliştiricisinin telegram kanalını takip ederseniz güncellemelerinide alabilirsiniz.

azizomerr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
aziz
Cihazım
a1
Konular
8

Tüm forumları gezebilirsiniz.4pda dahil daha iyi bir ayar yok.Ve geliştiricisinin telegram kanalını takip ederseniz güncellemelerinide alabilirsiniz.
Hocam siz bunu uyguladiysaniz sorum olacak. Forumu detaylı inceledim APK kurdum ama bu 12mp ve 50 mp xml indirdim ama nereye ne yapicam bulamadım sizin bilginiz var mı acaba

ilkeraslantas

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ilker
Cihazım
K20 Pro
Konular
2
Hocam siz bunu uyguladiysaniz sorum olacak. Forumu detaylı inceledim APK kurdum ama bu 12mp ve 50 mp xml indirdim ama nereye ne yapicam bulamadım sizin bilginiz var mı acaba
Hocam xml dosyasını indirdikten sonra Dosya yöneticisinde ana dizinde SGCAM klasörü olması lazım onun içinde xml klasörü olacak oraya kopyalıyorsunuz .xml dosyasını daha sonra GCAM ı açtıktan sonra deklanjör diye isimlendirdiğimiz noktanın altındaki boşluğa iki kez tıklayın klasöre attığınız xmller listeleniyor ve seçip import diyorsunuz.
Eğer SGCAM dosyası yoksa Siz oluşturabilirsiniz .
önce SGCAM içine XML klasörü oluşturup atabilirsiniz.

azizomerr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
aziz
Cihazım
a1
Konular
8
Hocam xml dosyasını indirdikten sonra Dosya yöneticisinde ana dizinde SGCAM klasörü olması lazım onun içinde xml klasörü olacak oraya kopyalıyorsunuz .xml dosyasını daha sonra GCAM ı açtıktan sonra deklanjör diye isimlendirdiğimiz noktanın altındaki boşluğa iki kez tıklayın klasöre attığınız xmller listeleniyor ve seçip import diyorsunuz.
Eğer SGCAM dosyası yoksa Siz oluşturabilirsiniz .
önce SGCAM içine XML klasörü oluşturup atabilirsiniz.
Yaptım oldu hocam sağolun 50mpnide attım 2 kamera içinde basıp seciyorum import diyip açılıyor. Teşekkür ederim

ilkeraslantas

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ilker
Cihazım
K20 Pro
Konular
2
Yaptım oldu hocam sağolun 50mpnide attım 2 kamera içinde basıp seciyorum import diyip açılıyor. Teşekkür ede
hocam matteo lib dosyası var onuda bulabilirsen aynı SGCAM klasörünün içine LIB dosyası açıp içine atabilirsin xml kullanan çoğu kişi lib dosyasınıda kullanıyor bilgin olsun

olytncl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Olcay
Cihazım
Mi10-11 Ultra
Konular
1
Yaptım oldu hocam sağolun 50mpnide attım 2 kamera içinde basıp seciyorum import diyip açılıyor. Teşekkür ederim
50mp modu için extra cihaza magisk dosyası flashlamaniz ve gerekli ayarları yapmanız lazım hocam.Modu flashlamadan 50mp xml çalışmaz bilginiz olsun

bensiz06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdullah06
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
0
Gcam in uygun versiyonu kaçtır?

bilal25

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bilal
Cihazım
Mİ 12s ultra
Meslek
ESNAF
Konular
4
bunu indiremiyorum

bilal25

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bilal
Cihazım
Mİ 12s ultra
Meslek
ESNAF
Konular
4

bunu indiremedim inmiş apk ve xml dosyasını bana atma şansınız varmı size zahmet

Üst Alt