MIUI 13 Mi 11 Ultra Güncelleme Sonrası Açılmama Sorunu

onur231

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur Dönmez
Cihazım
Mi 11 Ultra
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
1
Merhabalar,

Dün gelen otomatik güncelleme ile yaklaşık 3.2 Gb olan 13'e geçiş heyecanım kursağımda kaldı. Güncelleme sonrası telefon hiç bir şekilde açılmıyor. Ne power tuşu 45 sn ne Ses Yükselt + Power, ne Ses Kıs + Power nede 3 tuş birden yaklaşık 1 dakika da bassam cihaza hiç bir şekilde açılma belirtisi gelmiyor. 12 saattir şarja bağladım şarj alma tepkiside yok. Şarj aletini farklı cihazlarla kontrol ettim şarj etmede kabloda cihazda sorun yok.

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Mi 11 ultrada kronik herhalde bu sorun anakart gitmiş olabilir. Emin değilim tabi. Geçmiş olsun.

Oyla:

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
Garantili cihaz ise garantiye gönderin değil ise belki edl moda sokulabilir tam bilmiyorum ücretli desteklere yazabilirsiniz

Oyla:

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
MIUI13 arayüzü sorunlu zaten hocam keşke almasaydiniz!
Buradan yapılabilecek birşey yok edl modda kurtarılma ihtimali var garantisi varsa hiç beklemeden direk gönderin kendiniz yaptırmaya kalkarsanız garantiden çıkacaktır varsa tabi ki

Oyla:

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
MIUI13 arayüzü sorunlu zaten hocam keşke almasaydiniz!
Buradan yapılabilecek birşey yok edl modda kurtarılma ihtimali var garantisi varsa hiç beklemeden direk gönderin kendiniz yaptırmaya kalkarsanız garantiden çıkacaktır varsa tabi ki
Miui 13 ile pek alakası yok aslında mi 11 ultra da var bu sorun. Poco f3 te miui 13 kullanıyorum bi sıkıntı yok bende

Oyla:

ahmetnerit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmetnerit
Cihazım
xiaomi max
Konular
2
Merhabalar,

Dün gelen otomatik güncelleme ile yaklaşık 3.2 Gb olan 13'e geçiş heyecanım kursağımda kaldı. Güncelleme sonrası telefon hiç bir şekilde açılmıyor. Ne power tuşu 45 sn ne Ses Yükselt + Power, ne Ses Kıs + Power nede 3 tuş birden yaklaşık 1 dakika da bassam cihaza hiç bir şekilde açılma belirtisi gelmiyor. 12 saattir şarja bağladım şarj alma tepkiside yok. Şarj aletini farklı cihazlarla kontrol ettim şarj etmede kabloda cihazda sorun yok.
Ne yaptınız nasıl çözdünüz hocam?

Oyla:
Üst Alt