Soru Mi 11 ultra Fastboot kilitli kaldı

wesem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cem
Cihazım
mi 11 Ultra
Konular
1
Merhaba arkadaşlar

Google play protect sertifikalı değildir yazıyordu. Bende kilidi açıp yükledim ve açılmadı sonrasında recovery mode kısmında kırmızı renkte android uyumlu değil uyarısı verdı fakat yüklerken clean all and lock seçili olduğu tekrar kilitlendi ve şuan telefon sadece FASTBOOT ekranında açılıyor. Recovery mode dahi giremiyorum.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
wesem, Tekrar kilit açın ve rom yükleyin

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
wesem, Linkten destek alabilirsiniz...

Oyla:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Fastbootta işlem yapabilmek için bootloader kilidinin açık olması gerekli. Kilidi aynı hesapla tekrar açın.

Oyla:

wesem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cem
Cihazım
mi 11 Ultra
Konular
1
Clean and lock neden seçiyorsunuz ki
Yani işin aslı bilerek veya isteyerek seçmedim. Programı açtığımda seçiliydi ve bende devam ettim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Fastbootta işlem yapabilmek için bootloader kilidinin açık olması gerekli. Kilidi aynı hesapla tekrar açın.
Seni çok iyi anlayorum ve biliyorum fakat dediğim gibi telefonu şuan faastboot modundan recovery moda dahi geçiyorum devamlı aç kapat yapsamda fastboot moduna otomatik giriyor.

Oyla:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Yani işin aslı bilerek veya isteyerek seçmedim. Programı açtığımda seçiliydi ve bende devam ettim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Seni çok iyi anlayorum ve biliyorum fakat dediğim gibi telefonu şuan faastboot modundan recovery moda dahi geçiyorum devamlı aç kapat yapsamda fastboot moduna otomatik giriyor.
Bootloader kilidini cihaz fastboot modundayken açarsınız zaten. Kilidi açmak için farklı bir moda girmenize gerek yok.

Oyla:

wesem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cem
Cihazım
mi 11 Ultra
Konular
1
Bootloader kilidini cihaz fastboot modundayken açarsınız zaten. Kilidi açmak için farklı bir moda girmenize gerek yok.
O zaman Ekteki açıklayayım hocam telefonun içinde şuan bir rom olmadığı için ve yükleyemediğim için bu hata veriyor. ilk başta clean all and lock seçmemiş olsaydım eğer şuan herşey yolunda ilerlemeye devam edecekti :)

Ekli dosyalar

• fastboot.jpg
    fastboot.jpg
    76,9 KB · Görüntüleme: 27
Oyla:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
O zaman Ekteki açıklayayım hocam telefonun içinde şuan bir rom olmadığı için ve yükleyemediğim için bu hata veriyor. ilk başta clean all and lock seçmemiş olsaydım eğer şuan herşey yolunda ilerlemeye devam edecekti :)
Evet lock yapmamış olsaydınız her şey yolunda olabilirdi fakat şu anda maalesef ücretli onarımlar forumundan yardım almak dışında bir seçeneğiniz yok. Yetkili hesapla rom atılması gerekli, geçmiş olsun.

Oyla:
Üst Alt