Yardım Mi 11 Ultra Açılmıyor

fotoemrah58

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emrah
Cihazım
mi note 3
Konular
7
Mi 11 ultra cihazımı yeniden başlattım ama sonra açılmadı açılmıyor ekran hiç gelmiyor. Bilgisayara takınca bağlandı sesi geliyor ama açılmıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Drxx

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Okyay
Cihazım
Mi 11 ULTRA
Konular
1
twrp yüklü mü hangi rom kullanıyorsunuz .. son yüklediğiniz uygulama kaynaklı olabiliri .. ses acma ve güç tuşuna birlikte basarak twrp menüsünden tekrar başlatmayı deneyebilirsiniz olmaz ise aynı menüden dalvik cache temizleyerek deneyebilirsiniz

mehmetali026

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet ali
Cihazım
Redmi Note 11pr
Meslek
Emekli
Konular
36
Yeni rom yüklemeyi deneyebilirsiniz bilgisayarınızda port veriyorsa cihaz açılacaktır.

fotoemrah58

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emrah
Cihazım
mi note 3
Konular
7
twrp yüklü mü hangi rom kullanıyorsunuz .. son yüklediğiniz uygulama kaynaklı olabiliri .. ses acma ve güç tuşuna birlikte basarak twrp menüsünden tekrar başlatmayı deneyebilirsiniz olmaz ise aynı menüden dalvik cache temizleyerek deneyebilirsiniz
MİU 14 global rom kullanıyorum çok program yüklemem normal kullanıyorum twrp yüklü değil ekran hiç bir şey gelmiyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

QDLOADER 9008 (COM1) diyor bağnanınca

Drxx

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Okyay
Cihazım
Mi 11 ULTRA
Konular
1
telefon edl moduna geçmiş ve bilgisayarda usb sürücüsü olmadığı için o hatayı alıyorsunuz gibi ama edl modu telefonu tamamen sıfırlamak için kullanılır telefondaki datalar için telefondan anlayan birine gitmeniz iyi olur .. edl modunda yeniden rom yükleyebilirsiniz ancak imei ve tüm datalar gider edl rom indirmeniz ve aşağıdaki video ile usb driver kurmanız gerek DİKKAT imei ve datalar gider bilginiz yok ise bu işe girmeyin bence

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

selim752

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
selim
Cihazım
mi 11 ultra
Konular
1
Bendede böyle bir durum oldu soğuk lehime düşmüş dedi usta 10 dk da yaptı sorunsuz açıldı. Direnç yaptırdığın yere götür bence halletsin hemen.

fotoemrah58

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emrah
Cihazım
mi note 3
Konular
7
gönderdim cihazı arkadaşa inşallah halledecek bakalım.

sefa5454

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sefa
Cihazım
mi 6
Konular
1
merhaba iyi akşamlar benim cihazımda güncelleme geldi yaptım fakat şuanda fastboot yazısında kalıyor recovery moda da geçmiyor sürekli bu ekrana geliyor usb ile bağladığımda mi flash tool üzerinde cihazı görebiliyorum ama nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı olabilcek varmı rom yükleyerek halledebilirmiyiz hangi romu yüklemem gerekiyor?

Üst Alt