MIUI 12.5 Mi 11 Ultra 12.5 güncellemesi

lord219

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Albatros
Cihazım
Mi 11 ULTRA
Meslek
Yazilim Muhendisi
Konular
6
kardesim miui 12.5 de sistem uygulamalarini sile bilicez yazilmisdi.simdi sen gereksiz uygulamalari sile biliyormusun?
12.5 ten once de sonrasinda da sistem uygulamalarini silebildim. Bir engel yok ama harici bir program kullandim. Java ile calisan XiaomiADBFastbootTools.jar isimli bir uygulama ile silinebiliyor uygulamalar. Github adresini buraya birakiyorum.

drsylmz25

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ümit
Cihazım
Mi mix
Konular
3
Selamlar çin romdan fastboot yöntemiyle eu roma geçtim fakat betası çok kötü hem şarj olarak hemde cihaz akıcılığı stabilizasyonu sıfır 12.5 stabil eu roma yine aynı sistemle geçebilirmiyim acaba cihaza twrp yüklü değil

samirqelender

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
samir939
Cihazım
mi9 lite
Konular
21
12.5 ten once de sonrasinda da sistem uygulamalarini silebildim. Bir engel yok ama harici bir program kullandim. Java ile calisan XiaomiADBFastbootTools.jar isimli bir uygulama ile silinebiliyor uygulamalar. Github adresini buraya birakiyorum.
hayir oyle degil.12.5 le programsiz bi sekilde sistem uygulamalarini silebiliyorruz yazilmisti.gereksiz uygulamalar tabiki

drsylmz25

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ümit
Cihazım
Mi mix
Konular
3

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Hocam bir ileti yazdım onun altına etiketleyecektim yanlış oldu bi bakabilir misin sana zahmet
Selamlar çin romdan fastboot yöntemiyle eu roma geçtim fakat betası çok kötü hem şarj olarak hemde cihaz akıcılığı stabilizasyonu sıfır 12.5 stabil eu roma yine aynı sistemle geçebilirmiyim acaba cihaza twrp yüklü değil

Soru bu değil mi? cevap evet olacak

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Tmmdır hocam direkt dosyayı indirip zipten çıkarıp linki tıklayıp açılan siyah ekrana Yes yazıp devam edeceğim değil mi pek anlamıyorum kusura bakma

Bir öncekinde nasıl yaptı iseniz aynı şekilde hocam.

Üst Alt