MIUI 12.5 Mi 11 Ultra 12.5 güncellemesi

drsylmz25

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ümit
Cihazım
Mi mix
Konular
3
Mıuı eu 12.5 stabil kullanıyorum nfc ile ödemelerde kart reddedildi hatası alıyorum bundan önce beta sürümünde çalışıyordu sebebi ne olabilir acaba cihazım mi 11 ultra

lord219

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Albatros
Cihazım
Mi 11 ULTRA
Meslek
Yazilim Muhendisi
Konular
6
HCE wallet seçeneğini sectiniz mi?

lord219

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Albatros
Cihazım
Mi 11 ULTRA
Meslek
Yazilim Muhendisi
Konular
6
Hocam seçtim tüm kombinasyonları denedim tekrar betaya döndüm birazda bu özellik için deneyip buraya yazarım tekrar düzeldi mi diye
Benim kullandığım banka kendi mobil odeme seçeneği sunuyor. Google Pay e gerek kalmiyor. Odeme işlemleri internet bağlantısı gerektirdiği icin ve o an internete baglanmak iskence olduğu icin ben vazgectim NFC ödeme dertlerinden. B32 bandi eksik Mi11 Ultra da ve benim operatorun en genis aralikli bandi B32. O yüzden internet cekmiyor özellikle kapalı alanlarda mesela market ödeme noktaları :)

drsylmz25

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ümit
Cihazım
Mi mix
Konular
3
Benim kullandığım banka kendi mobil odeme seçeneği sunuyor. Google Pay e gerek kalmiyor. Odeme işlemleri internet bağlantısı gerektirdiği icin ve o an internete baglanmak iskence olduğu icin ben vazgectim NFC ödeme dertlerinden. B32 bandi eksik Mi11 Ultra da ve benim operatorun en genis aralikli bandi B32. O yüzden internet cekmiyor özellikle kapalı alanlarda mesela market ödeme noktaları :)
Hocam benim öyle bir sıkıntım olmadı kullandım problemsiz şarj sorunundan dolayı betadan stabile geçtim bu seferde bu ödeme sıkıntısı oldu bugün deneyeceğim düzelmiştir diye umut ediyorum :)

Kadersiz144

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bayrm
Cihazım
Mi 11 ultra
Konular
12
merhaba irek cinsürüm mü kullanıyorsunuz hala yoksa kullanmış olduğunuz bir rom varmı

Üst Alt