Recovery Mi 11 TWRP 3.6.0 - v219.30 Tek Tuş Yükleme Aracı [21.12.18]

sssssz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adım
Cihazım
Cihaz modeliniz
Konular
0
Yeni bir sürüm yayınlandı, lütfen güncelleyinflower~~

oyazici

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özgür YAZICI
Cihazım
Poco F1
Konular
2
3.6.0 twrp.me sitesinde official sürüm olarak yayınlandı nihayet. Android 12 desteği var. One key inject TWRP yerine gelişmiş seçeneklerden FLASH CURRENT TWRP seçmek yeterli oluyor. Inject uzun sürüyordu. Bu işlem çabuk okuyor. Restart recovery yaptığınızda yüklenmiş olduğunu görüyorsunuz.
Data mount edemiyor. Bu da demektir ki magisk falan kurmak için dosyaları göremezsiniz. Wipe Data yapmak gerekiyor.

yusufgungor

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yusuf
Cihazım
Xiaomi mi 11
Konular
4
Hocam son 2 güncellenen twrpyi kullandığımda bu hatayı veriyor. Sorun ne olabilir sizce?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

agabey_42

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Agabey
Cihazım
Mi 11
Konular
4
3.6.0 twrp.me sitesinde official sürüm olarak yayınlandı nihayet. Android 12 desteği var. One key inject TWRP yerine gelişmiş seçeneklerden FLASH CURRENT TWRP seçmek yeterli oluyor. Inject uzun sürüyordu. Bu işlem çabuk okuyor. Restart recovery yaptığınızda yüklenmiş olduğunu görüyorsunuz.
Data mount edemiyor. Bu da demektir ki magisk falan kurmak için dosyaları göremezsiniz. Wipe Data yapmak gerekiyor.
bu sürüm yüklü. tel dahili hafızayı hiçbir şekilde görmüyor. Bu twrp sürümünü yükledikten sonra FLASH CURRENT TWRP işlemini başarı ile yaptı. Dahili hafızayı hiçbir şekilde görmüyor.

* Bu FLASH CURRENT TWRP nedir?

* Ayrıca wipe data yaparsam tel dahili hafızayı görür mü?

(android 12 eu rom kullanıyorum.) Teşekkürler.

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
bu sürüm yüklü. tel dahili hafızayı hiçbir şekilde görmüyor. Bu twrp sürümünü yükledikten sonra FLASH CURRENT TWRP işlemini başarı ile yaptı. Dahili hafızayı hiçbir şekilde görmüyor.

* Bu FLASH CURRENT TWRP nedir?

* Ayrıca wipe data yaparsam tel dahili hafızayı görür mü?

(android 12 eu rom kullanıyorum.) Teşekkürler.

Telefonun şifresi varsa o yüzden görmüyor olabilir , whdıaıeıtpe şeklinde dosylar yok mu

agabey_42

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Agabey
Cihazım
Mi 11
Konular
4
Telefonun şifresi varsa o yüzden görmüyor olabilir , whdıaıeıtpe şeklinde dosylar yok mu
hayır hocam. sdcard içeriği boş. twrp dosya yöneticisinde sdcard (0) boyut olarak gösteriyor. data / media yolu ile içeriği görmeye çalışıyorum, data'ya girince recovery diye bir klasör var ve dahili depolamaya yine ulaşılamıyor. hocam şayet biliyorsanız bu yaptığımız CURRENT FLASH TWRP nedir? bilmeden yaptım. başarıyla yaptı. ama bu işlem nedir bilmiyorum.

Ayrıca wipe data yaparsam dahili belleğe ulaşma imkanım var mı?

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
hayır hocam. sdcard içeriği boş. twrp dosya yöneticisinde sdcard (0) boyut olarak gösteriyor. data / media yolu ile içeriği görmeye çalışıyorum, data'ya girince recovery diye bir klasör var ve dahili depolamaya yine ulaşılamıyor. hocam şayet biliyorsanız bu yaptığımız CURRENT FLASH TWRP nedir? bilmeden yaptım. başarıyla yaptı. ama bu işlem nedir bilmiyorum.

Ayrıca wipe data yaparsam dahili belleğe ulaşma imkanım var mı?
Mount da data system varsa işaretleyip reboot recovery yapıp deneyin yine de olmaz ise Format data yapmanız lazım olacaktır

agabey_42

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Agabey
Cihazım
Mi 11
Konular
4
Mount da data system varsa işaretleyip reboot recovery yapıp deneyin yine de olmaz ise Format data yapmanız lazım olacaktır
Mount bölümünde data kısmı işaretlenmiyor. en iyisi verilerimi yedekleyeyim ve format data yapayım.

Üst Alt